Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

До Дня захисника України «Планета Кіно» покаже документальні фільми компанії «Фор-Пост»

До Дня захисника України мережа кінотеатрів «Планета Кіно» протягом тижня буде показувати створені за державної підтримки документальні фільми компанії «Фор-Пост».

З 10 по 16 жовтня у кінотеатрах п'яти українських міст — Києва («Блокбастер»), Львова (King Cross), Одеси (Котовського), Сум та Харкова — демонструватимуться фільми:

«Луганський форпост» (2018) / 10 жовтня, четвер.
Фільм про події початку жорстокої агресії Росії проти України. Режисер та сценарист — Тарас Ткаченко. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

«Висота 307.5» (2019) / 11 жовтня, пʼятниця.
Про героїчну оборону найважливішої у ході Дебальцівської кампанії висоти, коли невелика група бійців протистояла наступу ворожих танків. Режисер — Євгенія Цвєтанська, сценарій — Олександр Дріз.

«Вибір» (2019) / 12 жовтня, субота; 14 жовтня, понеділок.
Драматична історія про українського адмірала Миколу Жибарєва та про вибір, від якого залежить доля окремої людини та цілої країни. Режисер — Юлія Трибрат, сценарій — Лана Єрмакова та Федір Янько.

«На схід» (2019) / 13 жовтня, неділя.
Фільм про повсякденне життя та бойову діяльність воїнів різних родів військ у зоні бойових дій. Режисер та сценарист — Вадим Єрмоленко, оператор-постановник та продюсер — Сергій Тахмазов.

«Заміновані вірністю» (2017) / 15 жовтня, вівторок.
Бойовій вівчарці Баді довелось побувати на справжній війні. Це історія про відданість — людям та країні. Режисер — Юрій Ткаченко, сценарій — Яна Пономаренко. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

«Одесити на Донбасі» (2017) / 16 жовтня, середа.
Про долі та світогляд тих мешканців Одеси, які добровільно потрапили на буремний Донбас. Режисер — Олександр Авшаров, сценарій — Олександр Лірчук, Юлія Коршунова. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

Початок сеансів у кінотеатрах:
Київ («Блокбастер») — 18:30
Одеса (Котовського) — 17:30
Львів (King Cross) — 17:20
Суми — 18:30
Харків — 18:00 (в середу — 18:30)

Придбати квитки можна на сайті «Планета Кіно» 

 

10/10/2019

Події

Компанія FilmUA Distribution спільно з Держкіно оголошує конкурс на включення до складу української делегації на Американський кіноринок (American Film Market, AFM) незалежного представника кіноіндустрії. Дедлайн подачі заявки - 20 жовтня (включно)    

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

17 жовтня о 14:00 у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться  пресконференція за підсумками «Днів українського кіно» у Мюнхені

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

9 жовтня відбудеться гала-прем'єра історичної драми "Захар Беркут": творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події  

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все