Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Трускавці відбудеться фестиваль «КОРОНА КАРПАТ»

VIII Трускавецький міжнародний кінофестиваль «КОРОНА КАРПАТ»  триватиме з 7-го по 10 листопада, традиційно за підтримки Держкіно.

З цієї нагоди організатори фестивалю 8 жовтня проведуть пресконференцію. Захід відбудеться 8 жовтня о 14:00 у приміщенні Українського національного інформагентства «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16). Підтвердження про участь у пресконференції приймаються на адресу galinayarema@gmail,com.

Фільмом-відкриття VIII Трускавецького кінофестивалю «Корона Карпат» стане картина  «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, яка була нагороджена спеціальним призом журі програми East of the West 54-го Карловарського міжнародного кінофестивалю.

До програми також увійшли: «Бобот та Енергія Всесвіту», режисер Максим Ксьонда; «Тринадцятий автобус», режисер Олександр Безручко; «Зрадник», режисер Марк Гаммонд;  «Тарас. Повернення», режисер Олександр Денисенко; «Східняк», режисер Андрій Іванюк; «Заборонений», режисер Роман Бровко; «Гуцулка Ксеня», режисерка Олена Дем'яненко; «Пригоди S Миколая», режисер Семен Горов; «Позивний «Бандерас» », режисер Заза Буадзе та «11 дітей з Моршина», режисер Аркадій Непиталюк.

Насиченою буде також програма короткого метру і дипломних робіт: «Анна», режисер Олесь Санін; «Урок», режисер Михайло Іллєнко; «Домовина», режисер Кадім Тарасов; «Проти течії. Не вигадана історія», режисер Богдан Юсипчук; «Кохання», режисер Микита Лиськов; «Переполох у Трускавці», режисер Олег Бачинський; «Останні сусіди», режисерка Євгенія Мельник; «Перехрестя війни», режисерка Євгенія Мельник; «Повернення», режисерка Варвара Філіпчук; «EVOL», режисер Ігор Рябчук; «Int.Kitchen.Night», режисер Аркадій Непиталюк; «Штангіст», режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук; «Афіна», режисер Сергій Пудіч; «Не вірю», режисер Сергій Пудіч; «Склеп», режисерка Світлана Новітська; «Після вогню», режисер Андренік Берберіан; «Деякі дзеркала», режисерка Олександра Алєксєєва; «Нетерпимість», режисер Володимир Бакум; «Між  лініями», режисер Антон Чистяков; «Пляшка», режисер Єгор Бондаренко та «Операція Д.У.П.А.», режисер Іван Шоха.

Крім того, у межах кінофестивалю буде презентовано книгу «Заборонений» Сергія Дзюби та Арсенія Кірсанова (на основі книги знято однойменний фільм), а також автори представлять ще одну власну книгу «Позивний «Бандерас» ».  Також, сценаристами Борисом Савченком та Тарасом Метиком буде представлено книгу «Месник з курорту Трускавець».

У межах програми «Покази фільмів місцевих кінематографістів» відбудеться прем'єра фільму «Дрогобицька голгофа» (режисер-постановник Олександр Король). Також запланований показ документального фільму про одного із найвидатніших художників ХХ століття Казимира Малевича — «Малевич. Український квадрат» (режисер Дмитро Джулай). 

Цікаво, що вдруге за історію проведення фестивалю до програми показів увійшли не лише українські фільми.

У межах фестивалю пройдуть також концерти, круглі столи, майстер-класи, учасники ознайомляться із локаціями регіону. Також пройдуть творчі зустрічі з провідними акторами України, зокрема відбудеться творча зустріч у спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату (м. Борислав).

Традиційно буде  встановлено Бронзову плиту фільмові-переможцю попереднього кінофестивалю.

Представники Асоціації кінокомісій України проведуть презентацію для кіномитців можливостей своїх регіонів для комфортного кіновиробництва.

Кінофестиваль відбудеться за підтримки програми Уряду «Малі міста –  великі враження», Державного агентства України з питань кіно, департаменту культури Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради.

Більше інформації та форма для акредитації на фестиваль представників ЗМІ на сайті кінофестивалю «Корона Карпат»:  http://koronakarpat.com.ua.

01/10/2019

Події

Компанія FilmUA Distribution спільно з Держкіно оголошує конкурс на включення до складу української делегації на Американський кіноринок (American Film Market, AFM) незалежного представника кіноіндустрії. Дедлайн подачі заявки - 20 жовтня (включно)    

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

17 жовтня о 14:00 у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться  пресконференція за підсумками «Днів українського кіно» у Мюнхені

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

9 жовтня відбудеться гала-прем'єра історичної драми "Захар Беркут": творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події  

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все