Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На найголовнішому кінофорумі Північної Америки запрацював Український стенд

44-ий Міжнародний кінофестиваль в Торонто (TIFF) розпочався 5-го вересня.

Україна в Торонто представлена трьома стрічками в офіційних програмах фестивалю та Українським стендом в його індустріальній секції. Український стенд #20 працює з незмінним слоганом #UkraineIsYourDestination.

У межах роботи Українського стенду поширюються презентаційні матеріали про фільми та можливості української кіноіндустрії. Працівники стенду та члени української делегації знайомлять учасників кіноринку з можливостями виробництва і різноманітністю локацій в Україні.   Крім того, на стенді представлено брошури із закликом приєднуватися до глобальної кампанії #SaveOlegSentsov.

До складу української делегації цьогоріч увійшли 16 делегатів. Серед них і переможці конкурсу від Держкіно та компанії  Arthouse Traffic, які отримали тревелгрант на подорож на TIFF: Володимир Яценко, продюсер фільму «Ти – Космос» режисера Павла  Острікова; Володимир Мула, продюсер і режисер стрічки «Українці»; Олена Голубєва, продюсерка фільму «Віктор_Робот» режисера Анатолія Лавренішина та Ольга Бесхмельниціна, продюсерка фільму «Анна» режисера Декеля Беренсона.

Фестиваль в Торонто є найголовнішим кінофорумом та найбільшим глядацьким фестивалем Північної Америки. Переможець тут обирається за результатами глядацького голосування, ним може стати учасник будь-якої фестивальної програми. Участь картини у цьому фестивалі збільшує її шанси вийти в північноамериканський прокат та отримати «Оскар».

У секції Contemporary World Cinema предствлена антиутопія «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Покази стрічки пройдуть 6, 9, 11 і 13 вересня.

Драма «Пофарбоване пташеня» режисера Вацлава Маргоула увійшла до програми Special Presentation. Стрічку покажуть 8, 10, 11, 13 та 14 вересня.

Обидві картини створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а їхні світові прем’єри відбулися у межах конкурсних програм цьогорічного Венеційського  міжнародного кінофестивалю.

Також, у програмі Short Cuts покажуть драму «Анна» режисера Декеля Беренсона. Cтрічка створена у копродукції України, Ізраїлю та Великобританії і взяла участь у конкурсній програмі короткометражних фільмів цьогорічного Каннського міжнародного кінофестивалю.

Вже завтра, 6-го вересня, учасників кіноринку чекає Breakfast at TIFF  – діловий сніданок «Ukraine Is Your Destination», організований Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського спільно з Державним агентством України з питань кіно. Захід покликаний налагодити співпрацю з міжнародними партнерами і пройде другий рік поспіль. Під час сніданку відбудеться обговорення можливостей створення кіно у копродукції, які відкриваються перед Україною та Канадою після нещодавно підписаної Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів.

Крім того, з нагоди північноамериканської прем’єри української національної стрічки «Атлантида» 9-го вересня відбудеться Українське прийняття. Захід організовується Посольством України в Канаді і пройде з участю Посла Андрія Шевченка.

Триватиме Міжнародний кінофестиваль в Торонто до 15-го вересня.

05/09/2019

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все