Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Третій «Київський тиждень критики» презентував постер та оголосив кураторів

Цьогорічний «Київський тиждень критики» пройде з 24 по 30 жовтня, традиційно за підтримки Держкіно. На відкритті фестивалю відбудеться церемонія нагородження щорічною національною премією кінокритиків «КІНОКОЛО».

Центром композиції постера став фестивальний центр – столичний кінотеатр «Жовтень», у якому третій рік поспіль проходять всі покази «Київського тижня критики». Будучи культовим місцем для декількох поколінь київських кіноманів, кінотеатр займає особливу нішу в культурному просторі – він став «кінодомом», де глядачі відкривають найкращі зразки світового та українського кіно, відбуваються різноманітні фестивальні програми, допрем'єрні кінопокази та ретроспективи, а також проходять творчі зустрічі.

«Виконана у стилі конструктивізму, будівля «Жовтня» нагадує про просту та амбітну концепцію фестивалю – окреслити вектори, за якими розвивається кінематограф» – прокоментував постер дизайнер Іван Губенко. 

Кураторами програми фестивалю є українські кінокритики: редакторка розділу «Культура» онлайнвидання LB.ua та співзасновниця Спілки кінокритиків України Дарія Бадьйoр, режисер та засновник інтернет-журналу про авторське кіно Cineticle Станіслав Битюцький та кінокритик, автор видань «LB.ua», «Фокус» та «DTF MAGAZINE» Сергій Ксаверов. Цьогоріч до них вперше приєдналась кінокритикиня, радіоведуча та випускова редакторка Vertigo Анна Дацюк. 

Кожна стрічка у програмі фестивалю буде представлена кураторами. Після показів на глядачів чекає обговорення фільму з кінокритиком. У межах фестивалю також запланована програма дискусійних зустрічей.

Продаж фестивальних абонементів за стартовою ціною та оголошення частини фестивальної програми заплановані на вересень. Організатор фестивалю – компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

04/09/2019

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все