Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

KYIV MEDIA WEEK 2019: ефективні бізнес-моделі, креатив та інноваційні технології у виробництві контенту

16 вересня в Києві розпочав роботу IX міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK – головна медійна подія року.

Дев’ятий міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK  присвячено сучасним технологіям і трендам, реалізації креативних підходів та впровадженню нових ефективних бізнес-моделей у галузях теле- й кіновиробництва. Форум має на меті зібрати головних гравців медіабізнесу, представників креативних індустрій та всіх, хто цікавиться проблемами сучасної міжнародної та української кіно- і телеіндустрії. У межах програми KMW заплановано низку заходів, різноманітних за тематикою і наповненням, що будуть цікавими не тільки професіоналам медіаринку, а й представникам дотичних галузей. Завдяки гнучкому формату проведення форуму учасники зможуть самостійно спланувати свій графік і отримати максимум корисної інформації та прикладних знань. Традиційно, кожен з днів форуму буде наповнений івентами різних напрямів, що охоплять майже всі сфери виробництва контенту. Вперше на форумі заплановані до обговорення теми штучного інтелекту (Artificial Intelligence) та машинного навчання (Machine Learning), також відбудуться івенти, присвячені використанню блокчейн-технологій у галузі виробництва та дистрибуції аудіовізуального продукту.

Ряд секцій буде присвячено проблемам, досягненням та перспективам розвитку українського ринку. До роботи над цими секціями долучилися головні організації, що беруть безпосередню участь у розвитку кіноіндустрії та медійного ринку України. На форумі планується широке обговорення тем, пов’язаних із вітчизняним кіно- й телепродуктом, перспективами його розвитку й дистрибуції на міжнародних ринках, що корелює з трендом останніх років – всесвітнім успіхом локального неангломовного контенту. Як один із прикладів розглядатиметься успішний кейс нового серіалу українського виробництва «Схованки» (Hide and Seek), який ще на ранній стадії розробки був взятий на дистрибуцію одним із найбільших європейських медіахолдингів ZDF Enterprises.

Щороку KMW розширює свої кордони і залучає до участі та співпраці дедалі більшу кількість офіційних міжнародних делегацій. Цьогоріч у медіафорумі візьмуть участь представники кіно- й телеіндустрії з Китаю, Канади та Кореї, тому частина програми буде поповнена спеціальними скринінгами та секціями, присвяченими медіаринкам і особливостям співпраці з цими країнами.

У межах тематичного блоку «Бізнес» виступить шеф-редактор міжнародного медіапартнера KMW – С21 Media, який розкриє тему «Міжнародна контент-індустрія: тренди, виклики та можливості».  А в межах  секції «Технології» відбудеться ексклюзивний івент, присвячений темі блокчейну й перспективам використання цієї технології у галузі медіа.

Мануель Бадел (Manuel Badel) – консультант та спікер, засновник компанії Badel Mediaщо спеціалізується на електронних фінансових системах, виробництві та дистрибуції контенту та бізнес-моделях, розповість про виклики, з якими стикається сучасна медіаіндустрія у зв’язку зі стрімкими змінами на ринку, чому блокчейн може стати розв’язанням багатьох актуальних проблем. Він також окреслить перспективи використання цієї технології як нової бізнес-моделі. Певна частина презентації торкнеться популярної теми криптовалют, але основна увага буде приділятися новим підходам до управління правами, монетизації, фінансування, маркетингу, а також розповсюдженню контенту. 

Співзасновниця швейцарської компанії The WIT Вірджинія Муслер (Virginia Mouseler), яка вже другий рік поспіль є аналітичним партнером KMW, готує для гостей KMW 2019 дві ексклюзивні презентації про глобальні тренди споживання контенту та про глобальні серіальні тренди. На учасників медіафоруму чекають також дві спеціальні секції від Девіда Чіарамелли (David Ciaramella), менеджера з комунікацій K7 Media. У першій презентації та скринінгу «Еволюція стримінгових сервісів: що далі?» йтиметься про перспективи розвитку стримінгових сервісів, а друга буде присвячена темі дитячого контенту: «Нові та найкращі шоу для дітей». Нагадаємо, K7 Media – міжнародна медіаконсалтингова компанія, що надає інформацію та аналітичні дані про тенденції світового контенту для найбільших гравців ринку. Компанія вже п’ятий рік поспіль є інтелектуальним партнером KYIV MEDIA WEEK. 

Іще один постійний партнер медіафоруму – компанія CEETV – проведе в межах KMW панельну дискусію «Рецепти успіху серіальних хітів з Центральної та Східної Європи». До участі в ній запрошено представників найновіших хайпових та перспективних проектів цього жанру з регіону.

У партнерстві з міжнародним дистрибутором Small World IFT (США) та найбільшим міжнародним ринком аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція) у другий день KMW буде проведено фінал п’ятого міжнародного конкурсу ідей SMALL WORLD. BIG IDEASПереможець отримає унікальні можливості для професійного розвитку на міжнародному рівні, а його формат – путівку у світ та шанс підкорити глядачів усіх континентів.

Традиційними для KMW стали тематичні блоки в програмі медіафоруму, організовані за підтримки спеціальних партнерів. Так, спонсором лінійки заходів «Серіали» вже третій рік поспіль є ТРК «Україна», а Держкіно України традиційно підтримує секції, присвячені кінобізнесу.

Продовжуючи плідне партнерство з KMW, Громадська спілка «Ініціатива Чисте небо» представить ІІІ конференцію для правовласників та виробників контенту, присвячену темі боротьби із крадіжкою контенту та захисту авторських прав в Україні: «Боротьба з піратством в Україні: 5 «навіщо» та результати боротьби з крадіжкою контенту». Захід відбудеться в межах другого дня KMW і зацікавить передусім правовласників і виробників контенту, власників бізнесу, а також юристів українських і міжнародних компаній. Індустріальний Телевізійний Комітет (ITK), Українська кіноасоціація (УКА) та Український культурний фонд (УКФ) також підтримують KMW та беруть активну участь в організації низки секцій.

KYIV MEDIA WEEK 2019 відбудеться 16-19 вересня 2019 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна). Ознайомитися з програмою форуму можна на сайті, а стежити за свіжими новинами – на сторінці форуму в Facebook.

KYIV MEDIA WEEK (KMW) – найбільший медіафорум Центральної та Східної Європи, головна медійна подія в Україні, що об’єднує міжнародний ринок контенту та ряд ексклюзивних B2B-заходів.

З 2011-го KYIV MEDIA WEEK щороку проводиться в Києві і є платформою для продуктивного спілкування головних гравців медіабізнесу країн нашого регіону з колегами та партнерами з усього світу. Щоразу KMW збирає сотні учасників із більш як 35 різних країн. KMW є бізнес-майданчиком для професіоналів медіа і джерелом натхнення для широкої аудиторії, яка цікавиться світовими трендами виробництва й дистрибуції різних видів контенту, а також досвідом та інсайтами міжнародних медіаекспертів і представників креативних індустрій інших країн. Організатор – медіаконсалтингова компанія Media Resources Management.

13/09/2019

Події

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України. Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 травня 2020 року

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все