Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Північноамериканська прем'єра нового фільму Валентина Васяновича відбудеться у Торонто

Створений за підтримки Держкіно повнометражний художній фільм Валентина Васяновича «Атлантида» відібрано до участі в офіційній конкурсній програмі Contemporary World Cinema Міжнародного кінофестивалю в Торонто (TIFF).

«Атлантида» стала другим українським фільмом у конкурсі TIFF-2019: раніше було оголошено, що створену за підтримки Держкіно драму «Пофарбоване пташеня» Вацлава Маргоула за однойменним романом Єжи Косинського відібрано до участі у секції Special Presentation Міжнародного кінофестивалю у Торонто. 

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав Валентина Васяновича та зазначив: «Я вважаю «Атлантиду» однією із найкращих українських стрічок останніх років і переконаний, що ця картина гідно представить Україну на найпрестижніших кінофестивалях світу». 

Антиутопія «Атлантида» – це фільм про майбутню перемогу у війні. Фільм про судоми перед остаточною руйнацією міфу індустріального Донбасу: на рівні промислового ландшафту, і насамперед – у людському вимірі.

Валентин Васянович працював над стрічкою як автор сценарію, режисер, оператор та співпродюсер. Продюсерами фільму є також Ія Мислицька та Володимир Яценко.

Кінопроект драми «Атлантида» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 20 млн 835 тис. грн. при загальній вартості виробництва фільму 41 млн 835 тис. грн. Виробництво стрічки здійснила «Студія Гармата фільм».

Нагадаємо, що раніше Венеційський міжнародний кінофестиваль оголосив про участь драми «Атлантида» в офіційній конкурсній програмі «Горизонти».

44-й Міжнародний кінофестиваль у Торонто відбудеться з 5 по 15 вересня. Напередодні фестивалю у Торонто пройдуть треті Дні українського кіно, в рамках яких відбудуться канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів, створених за підтримки Держкіно.

14/08/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все