Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На участь у національному відборі для висування на премію «Оскар» від України претендує один фільм

Український Оскарівський Комітет завершив прийом заявок на участь фільмів у національному відборі для висування на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Цього року участь у національному відборі бере лише один фільм – стрічка «Додому» режисера Нарімана Алієва.

«Хоча Український Оскарівський Комітет отримав лише одну заявку до участі у цьогорічному національному відборі, процедуру відбору, відповідно до якої має проводитися голосування членів УОК, має бути дотримано у повному обсязі», - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

23 серпня Український Оскарівський Комітет відповідно до регламенту проведе засідання та прес-конференцію, під час якої оголосить фільм-претендент на «Оскар» від України.

Нагадаємо, світова прем'єра повнометражного дебюту кримськотатарського режисера Нарімана Алієва «Додому» (EVGE) відбулась у травні цього року в Каннах у межах конкурсної програми «Особливий погляд». Українська прем'єра картини пройшла на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де стрічка отримала Ґран-прі у Міжнародній конкурсній програмі фестивалю. У липні фільм також отримав нагороду як Найкращий фільм Міжнародного кінофестивалю у Бухаресті (BIFF).

92-га церемонія вручення премії «Оскар» за досягнення у галузі кінематографа за 2019 рік відбудеться 9 лютого 2020 року в Лос-Анджелесі.

13/08/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все