Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Оголошення про приймання заявок для надання державної субсидії на розповсюдження та/або популяризацію національних фільмів

Субсидія надається шляхом повної або часткової оплати витрат на проведення творчих зустрічей, презентацій, прем’єрних показів, рекламування (незалежно від використаних рекламних засобів) та інших необхідних заходів, у тому числі за участі творчих груп фільмів.

Приймання заявок проводиться згідно з Наказом Міністерства культури України від 03.05.2019р. № 364 «Про затвердження Порядку прийняття Радою з державної підтримки кінематографії рішення про надання державної субсидії на розповсюдження та/або популяризацію національних фільмів шляхом повної або часткової оплати витрат на проведення творчих зустрічей, презентацій, прем’єрних показів, рекламування (незалежно від використаних рекламних засобів) та інших необхідних заходів, у тому числі за участі творчих груп фільмів». Звертаємо увагу, що державна субсидія буде надаватися на заходи, які відбудуться до кінця вересня 2019 року. Приймання заявок на 4 квартал буде оголошене пізніше.

Для отримання Субсидії суб’єкт кінематографії подає до Держкіно документи одночасно в паперовій (1 екземпляр) та електронній формах. В електронній формі - на адресу: 2800684@ukr.ua  та у паперовій формі за адресою: Україна, м. Київ, 01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10, каб. 429.

У пакеті документів подається заява про надання державної підтримки (далі – заява) за формою згідно з додатком (в одному електронному виді файла), до якої додаються такі документи (окремий файл):

-         Лист з інформацією щодо місця проведення, дат та фінансування заходу;

-         Концепція заходу;

-         Проект програми заходу;

-         Розрахунковий кошторис заходу;

-         Інформаційна довідка про діяльність суб’єкта кінематографії;

-         Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Обидва файли мають бути надіслані одним листом у сканованому вигляді в форматі PDF. У темі листа необхідно вказати назву проекту та виробника.

Документи, що подаються на конкурсний відбір, повинні бути заповнені українською мовою, відповідно до встановлених зразків. Якщо в додатках до заявки наявні документи іноземною мовою, вони  теж мають бути перекладені українською.

Датою одержання заяви вважається дата її надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. 

У разі подання документів у неповному обсязі, або неналежно оформлених, працівник відповідального відділу повідомляє про це суб'єкта кінематографії шляхом направлення йому листа на електронну адресу.

Суб'єкт кінематографії не пізніше трьох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання документів). У разі якщо суб'єкт кінематографії в установлений строк не усуне або лише частково усуне висловлені Держкіно зауваження, його кінопроект не допускається до участі у конкурсному відборі.

Засідання Ради пройде 6 серпня 2019 р. об 11:00

Заявки прийматимуться з 12 по 25 липня 2019р.

Також звертаємо Вашу увагу, що до отримання субсидії на розповсюдження та/або популяризацію національних фільмів шляхом повної або часткової оплати витрат на проведення творчих зустрічей, презентацій, прем’єрних показів, рекламування (незалежно від використаних рекламних засобів) та інших необхідних заходів, у тому числі за участю творчих груп фільмів не допускаються кінопроекти, подані суб'єктами кінематографії, які:

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

- мають заборгованість перед бюджетом зі сплати податків і зборів;

- мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Суб’єкти кінематографії обов’язково мають надати відповідні документи, що підтверджують відсутність вищезазначених обмежень.

Документ, який підтверджує відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів – довідка з ДФС або витяг з особистого кабінету платника податків.

Контактний номер телефону:  (044) 280-06-84

11/07/2019

Події

Дедлайн для подачі заявок на участь у міжнародній навчальній програмі для композиторів кіно - 4 серпня 2019 року

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії відбудеться 10 липня 2019-го року об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все