Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Оголошено програму ОМКФ

Ювілейний, 10-ий Одеський міжнародний кінофестиваль, який пройде з 12 по 20 липня, під час офіційної прес-конференції оголосив цьогорічну програму.

До різних програм фестивалю відібрано сім фільмів, створених за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Так, до Конкурсу європейських документальних фільмів увійшла картина  «Співає Іванофранківськтеплокомуенерго» режисерки Надії Парфан.

У Національному конкурсі повнометражних фільмів за перемогу позмагаються чотири стрічки: «Черкаси» режисера Тимура Ященка, «Тато – мамин брат» режисера Вадима Ількова; «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча та  «Панорама» Юрія Шилова. Усі фільми створені за підтримки Держкіно.

До Національного конкурсу короткометражних фільмів увійшли десять стрічок, дві з яких також створені з підтримкою Держкіно: стрічка Івана Орленка «У нашій синагозі» та «Solitude» Єлізавети Сміт.

Варто зазначити, що у Міжнародному конкурсі участь візьме український  фільм «Додому» режисера Нарімана Алієва, який цьогоріч представляв Україну в Каннах.

Повна програма на сайті ОМКФ: https://bit.ly/2MUOOXm

Організатори фестивалю також зауважили, що програма може доповнюватись і варто очікувати ще більше сюрпризів.

Під час прес-конференції голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Сподіваюся, цьогоріч, як і в попередні роки, Держкіно підтримає проведення Одеського кінофестивалю, і ця підтримка буде суттєво більшою. За десять років ОМКФ став таким значущим явищем, що ми всі наші робочі плани підлаштовуємо під дати його проведення. Зокрема й пітчинг Держкіно відбудеться вже після завершення ОМКФ. Тож до зустрічі на фестивалі!».

18/06/2019

Події

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все