Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На кіноринку «Mifa Market» запрацював Український стенд Animazing Stories from Ukraine

Кіноринок Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі працює понад 30 років. Українська анімація тут представлена втретє, завдяки об’єднаним зусиллям Держкіно, «Української анімаційної асоціації» UANIMA, Українського інституту і Посольства України у Франції.

Задля робочих зустрічей та пошуку закордонних партнерів до Ансі приїхали представники 12-ох українських анімаційних студій. Загалом кіноринок Mifa Market став цьогоріч місцем зустрічі для 3800 акредитованих учасників з усього світу. Серед них режисери, продюсери, дистрибутори, баєри, сейлз-агенти, маркетинг-директори, представники закордонних кінофондів та ін.

Впродовж першого дня роботи Український стенд відвідали десятки учасників ринку, зацікавлених у співпраці з українськими партнерами. Їхній увазі представлені  каталог української анімації та промо-матеріали фільмів і серіалів. Тут вони також можуть отримати додаткову інформацію про окремі проекти та студії, а також загальну - про можливості створення анімаційного кіно у копродукції з Україною.

Крім того, за підтримки Українського інституту у спеціальному номері  професійного  міжнародного журналу Animation Magazine, підготованого  спеціально для кіноринку в Ансі,  вийшла публікація про роботу Українського стенду з назвою «Українські студії приносять творчий дух до Ансі» («Ukrainian studios bring creative spirit to Annecy»).

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Робота Українського стенду на MifaMarket приносить реальні результати. Два роки тому, вперше представивши тут українську анімацію, ми одразу стали помітним учасником кіноринку. А цьогоріч наш стенд привертає ще більше уваги, адже представляючи фільм у головному конкурсі фестивалю, ми підтверджуємо перспективність і високий рівень української анімації».

Робота Українського стенду Animazing Stories from Ukraine триватиме на кіноринку до 14-го червня.

11/06/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все