Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм «ФОКСТЕР&МАКС» став частиною дистрибуційного портфелю FILM.UA Group

Компанія FILM.UA Distribution включила в свій дистрибуційний портфель фантастичну стрічку про дружбу хлопчика із собакою-супергероєм режисера Анатолія Матешка (виробництва Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно).

Проект вже було представлено на найбільшому європейському кіноринку Marche du Film, де він привернув увагу з боку світових баєрів. Компанія FILM.UA Distribution разом з MMD UA також займається кінотеатральною дистрибуцією стрічки на території України. Фільм вийде у широкий прокат восени 2019 року.

«Фокстер&Макс» – вже не перший фільм не власного виробництва FILM.UA Group, який потрапив до дистрибуційного пакету FILM.UA Distribution. Нагадаємо, що у 2017 році вже була укладена угода, згідно з якою Китайська компанія Star-D Productions придбала всі права, за винятком форматних, на повнометражний анімаційний фільм «Микита Кожум’яка», виробництва Panama Grand Prix. Також в дистрибуційному портфелі компанії сімейна комедія «Пригоди Святого Миколая» видавництва BIG HAND FILMS.

«Українське кіно, безумовно, розвивається, і на світових ринках контенту стає все більш помітним і користується значним попитом, - коментує Ігор Сторчак, СЕО FILM.UA Distribution. – Успіх  анімаційного фільму «Викрадена Принцеса», який було продано на 50+ світових територій є тому доказом. Ми відкриті до пропозицій щодо дистрибуції українського кінотеатрального продукту, віримо, що в наших проектів великий світовий потенціал».

«На самому початку реалізації нашого проекту, ще від моменту виникнення задуму і написання сценарію, нас не полишала думка, що ця історія універсальна і може зацікавити людей з різних куточків світу, – ділиться враженнями Катерина Копилова, продюсерка фильму. – Оптимізму щодо подальшої прокатної долі кінокартини додає поява колег та однодумців – компанії FILM.UA Distribution,  – яка вже розпочала важливу і відповідальну роботу з презентації широкому загалу нашого фільму. Ми впевнені, що завдяки спільним зусиллям на наш фільм чекає успішне майбутнє та прихильність якнайбільшого кола глядачів».

«Приємно усвідомлювати, що тривала й непроста робота чисельної творчої групи добігає кінця і з кожним днем все реальніше вимальовується близька перспектива прем’єрного ажіотажу та хвилювання за глядацьку реакцію», – коментує Максим Асадчий продюсер фільму (Pronto Film).

Фокстер & Макс

Режисер: Анатолій Матешко

Оператор: Дмитро Недря

Продюсери: Максим Асадчий, Катерина Копилова

Жанр: пригоди, фентезі, сімейний фільм

В ролях: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освєчінскі, Максим Самчик, Роман Халаїмов, Дар’я Полуніна, Макс Родіонов, Влад Мамчур, Анастасія Матешко

Виробництво: Пронто Фільм

Вихід в прокат: осінь 2019

Синопсис: Творчий, але самотній школяр Макс виявляє, що графіті собаки, яке він намалював знайденим під мостом балончиком, ожило у вигляді пса-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, щоб оволодіти цією могутньою технологією.

07/06/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все