Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Представлення України на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у Ансі

Найпрестижніший та один із найбільш відомих анімаційних форумів світу –  Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів у Ансі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) – пройде з 10 по 15 червня.

Цьогоріч Україна в Ансі вперше буде представлена фільмом в основній конкурсній програмі і традиційно – власним стендом на кіноринку «Mifa Market», що працює в межах фестивалю вже понад 30 років.

Короткометражний анімаційний фільм Микити Лиськова «Кохання» розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм знятий без слів, дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

«Кохання» створене компанією «Т.Т.М.» (продюсер Андрій Границя) за 100% підтримки Державного агентства України з питань кіно.

З 11 по 14 червня у межах роботи кіноринку «Mifa Market» третій рік поспіль працюватиме Український стенд AnimazingStoriesfromUkraine.

До складу української делегації увійшли режисер фільму «Кохання», представники журналу про українське кіно VGL, 12 студій (40 делегатів) та 2 фестивалі анімаційного кіно: «Linoleum» і «Крок», які проводитимуть професійні зустрічі з іноземними партнерами.

Спеціально для презентації на фестивалі в Ансі Держкіно спільно з «Українською анімаційною асоціацією» підготувало  каталог  української анімації 2019-2020 рр. Каталог AnimazingStoriesfromUkraine вже розміщений на сайті Держкіно: https://bit.ly/2wCIOHH.

Цьогоріч дизайн Національного стенду в Ансі, як і всіх українських стендів на міжнародних кіноринках, оновлений і створений Іллею Чичканом за мотивами робіт Марії Примаченко.

Міжнародну промо-кампанію Українського стенду здійснено за підтримки Українського інституту: статичний і динамічний дизайн, втілений у рекламних роликах та публікаціях фестивалю і професійного міжнародного журналу Animation Magazine.

Крім того, з метою промоції сучасної української анімації у межах роботи стенду будуть презентовані фільми та проекти фільмів і серіалів. Серед них:

– Повнометражний фільм «Повернення Гуллівера» (анімаційна студія «95 Animation Studio»). Наразі проект перебуває на стадії виробництва, а великий міжнародний реліз фільму запланований на 2020 рік. Режисером анімації є  американський фахівець Тоні Боніла, який брав участь у виробництві таких відомих фільмів від студії Disney, як «Моана», «Звірополіс», «Ральф». До розробки та міжнародної адаптації сценарію «Гуллівера» було залучено відомого американського драматурга і продюсера Майкла Раяна, володара «Еммі»;

– «23 образи Петрика П’яточкіна» – повнометражний анімаційний фільм студії KAПI;

– повнометражний анімаційний фільм «Віктор_Робот»  студії «Червоний собака»  (реліз запланований на 2020 рік), який створюється за підтримки Держкіно;

– Повнометражний анімаційний фільм «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» студії Animagrad (FILM.UA Group). Режисер – Олександра Рубан, сценарист – Ярослав Войцешек, продюсери – Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов.

– Повнометражний анімаційний фільм «Роксолана» студії Animagrad (FILM.UA Group). Режисер – Олег Маламуж, сценарист – Ярослав Войцешек, продюсери – Єгор Олесов, Ірина Костюк, Анна Єлісєєва;

– Проект анімаційного фільму «Папо&Пепе» режисера Вікторії Філмако, що був відібраний для пітчингу на ANIMARKT Stop Motion Forum у Польщі (місто Лодзь);

– Дебютний короткометражний анімаційний фільм «Сама собі тут» режисерки Анни Дудко, створений за Грантом Президента України молодим діячам у галузі культури та мистецтва;

– Короткометражний анімаційний фільм «Війна, що змінила Рондо» режисерки Ольги Гаврилової за мотивами дитячої книги Романи Романишин та Андрія Лесіва.

Традиційним українським заходом на фестивалі стане Український прийом, який пройде 13 червня за підтримки Посольства України у Франції. 

Координація і фінансове забезпечення роботи Українського стенду на кіноринку «Mifa Market» здійснюються  Громадською спілкою «Українська анімаційна асоціація» UANIMA за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського інституту і Посольства України у Франції.

Запис прес-конференції, присвяченої представленню України на фестивалі анімаційного кіно в Ансі, яка відбулася 5-го червня, на ютуб-каналі Укрінформу.

05/06/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все