Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Закінчується прийом заявок для участі в професійній секції Одеського міжнародного кінофестивалю Film Industry Office

Пітчинг Одеського міжнародного кінофестивалю – це конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або копродукції з Україною, призначених для кінотеатрального та кінофестивального прокату, а також проектів з країн східноєвропейського партнерства (OIFF Expanded). У пітчингу ОМКФ візьмуть участь 10 проектів ігрових та документальних повнометражних фільмів, відібраних селекційною комісією.

Основна мета проведення Пітчингу – привернути увагу партнерів, фестивальних відбірників, сейлз-агентів та широкої кінематографічної громадськості, включаючи міжнародну. Переможців Пітчингу визначає журі експертів. За результатами Пітчингу, переможець буде нагороджений призом у розмірі 60 тисяч гривень від Одеського міжнародного кінофестивалю на розробку проекту. Ознайомитися із умовами участі та подати заявку можна за посиланням.

Презентація проектів Work in progress – це представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшена, завершення яких заплановане на 2019-2020 рр. Для демонстрації в межах Work in progress cелекційна комісія ОМКФ відбирає 10 проектів, вироблених в Україні або в копродукції з Україною, а також проектів з країн східноєвропейського партнерства (OIFF Expanded), запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом.

Проекти мають перебувати на стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді та мати потенціал для міжнародного ринку. Мета Work in Progress – просування фільмів та привернення до них уваги міжнародних дистрибуторів, а також пошук партнерів для майбутніх проектів. Переможець визначається експертним журі. Церемонія нагородження переможців Work in progress відбудеться 19 липня. Ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна за посиланням.  

Найкращий проект буде нагороджено призом: 2000 євро на авіаперельоти від авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю.

Заявки приймаються до 27 травня 2019 включно. Список фіналістів-учасників Пітчинг-сесії буде оголошено 15 червня. Пітчинг-сесія на Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться в межах заходів секції Film Industry Office 16-19 липня 2019.

22/05/2019

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все