Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Закінчується прийом заявок для участі в професійній секції Одеського міжнародного кінофестивалю Film Industry Office

Пітчинг Одеського міжнародного кінофестивалю – це конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або копродукції з Україною, призначених для кінотеатрального та кінофестивального прокату, а також проектів з країн східноєвропейського партнерства (OIFF Expanded). У пітчингу ОМКФ візьмуть участь 10 проектів ігрових та документальних повнометражних фільмів, відібраних селекційною комісією.

Основна мета проведення Пітчингу – привернути увагу партнерів, фестивальних відбірників, сейлз-агентів та широкої кінематографічної громадськості, включаючи міжнародну. Переможців Пітчингу визначає журі експертів. За результатами Пітчингу, переможець буде нагороджений призом у розмірі 60 тисяч гривень від Одеського міжнародного кінофестивалю на розробку проекту. Ознайомитися із умовами участі та подати заявку можна за посиланням.

Презентація проектів Work in progress – це представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшена, завершення яких заплановане на 2019-2020 рр. Для демонстрації в межах Work in progress cелекційна комісія ОМКФ відбирає 10 проектів, вироблених в Україні або в копродукції з Україною, а також проектів з країн східноєвропейського партнерства (OIFF Expanded), запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом.

Проекти мають перебувати на стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді та мати потенціал для міжнародного ринку. Мета Work in Progress – просування фільмів та привернення до них уваги міжнародних дистрибуторів, а також пошук партнерів для майбутніх проектів. Переможець визначається експертним журі. Церемонія нагородження переможців Work in progress відбудеться 19 липня. Ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна за посиланням.  

Найкращий проект буде нагороджено призом: 2000 євро на авіаперельоти від авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю.

Заявки приймаються до 27 травня 2019 включно. Список фіналістів-учасників Пітчинг-сесії буде оголошено 15 червня. Пітчинг-сесія на Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться в межах заходів секції Film Industry Office 16-19 липня 2019.

22/05/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все