Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Каннах відбувся український бізнес-ланч

Бізнес-ланч Meet Ukrainian Producers пройшов у рамках 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю вже вчетверте. Захід організовується Фондом Ігоря Янковського спільно з Держкіно.

Захід відкрили засновник Фонду Ігоря Янковського Ігор Янковський, Міністр культури України Євген Нищук та Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Міністр культури Євген Нищук від імені Уряду України привітав гостей «Meet Ukrainian Producers» та відзначив важливість таких зустрічей в контексті розвитку українського кінобізнесу.

«Всі учасники сьогоднішньої події працюють у напрямку розвитку українського кіно: і в ті часи, коли дуже важко, і зараз, коли держава приділяє належну увагу розвитку кіноіндустрії. Це добра можливість познайомити міжнародну професійну кіноспільноту із сучасним обличчям української кіноіндустрії, поділитися своїми здобутками та налагодити ділові контакти між українською та європейською кіноіндустрією», – зазначив Євген Нищук.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «З кожним роком ми спостерігаємо, як українські заходи в Каннах користуються все більшою зацікавленістю з боку іноземних кінопрофесіоналів. Особливо це простежується у рамках проведення бізнес-ланчу, адже цьогоріч охочих взяти у ньому участь практично вдвічі більше. Ми бачимо практичні результати цього заходу, і я вдячний Фонду Ігоря Янковського за те, що він робить для підтримки  українських кінематографістів».

До уваги сотні кінопродюсерів з усього світу було представлено 7 нових українських фільмів, відкритих до копродукції: проект трагікомедії «Мої думки тихі» (режисер Антоніо Лукіч і продюсери Алла Бєлая та Дмитро Суханов); проект спільного виробництва України та Великої Британії (режисер Адріан Бол і продюсери Алла Бєлая та Дмитро Суханов); пригодницька історична драма «Довбуш» (режисер Олесь Санін, продюсер Максим Асадчий); кінопроект «Червоний. Без лінії фронту» (режисер Заза Буадзе); історична драма «Чорний ворон» (режисер Тарас Ткаченко) та проект фільму «Рагнабор» (режисер Володимир Харченко-Куликовський, продюсери Павло Сушко, Олександр Недбаєв та Олександр Максимчук).

Після презентації учасники бізнес-ланчу перейшли до обговорень та знайомств задля налагодження співпраці, що зможе втілитися у копродукційних кінопроектах.

18/05/2019

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все