Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На Marché du Film запрацював Український павільйон

Кіноринок Marché du Film – традиційне місце зустрічі кінопрофесіоналів під час Каннського міжнародного кінофестивалю – офіційно розпочав свою роботу.
Український національний павільйон #UkraineIsYourDestination розташований на кіноринку Village International Riviera під номером 102.

Павільйон вже відвідали Міністр культури України Євген Нищук, Голова Держкіно Пилип Іллєнко, Генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів та десятки українських кіновиробників.

Завітавши на Український павільйон, кінопрофесіонали з усього світу ознайомлюються з поліграфічними та відеоматеріалами українських сучасних стрічок, мають змогу отримати інформацію про стан нашої кіноіндустрії, аналітичні та статистичні матеріали про український кіноринок і законодавство у сфері кінематографа.

У рамках роботи павільйону проходять зустрічі українських продюсерів, які прилетіли в Канни у складі української делегації, з їхніми теперішніми і потенційними закордонними партнерами.
Увагу тих учасників кіноринку, які ще не знайомі з представниками української кіноіндустрії, привертає айдентика українського павільйону, виконана за мотивами робіт української народної художниці Марії Примаченко.

Український павільйон буде відкритим для зустрічей аж до завершення роботи кіноринку – 25 травня.

15/05/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все