Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

UKRAINE: HERE WE GO! УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ НА IDFA-2019

Цьогоріч за підтримки Державного агентства України з питань кіно Docudays UA вперше організовує Українську делегацію на IDFA — «Ukraine: Here We Go!»

Завдяки поїздці в українських професіоналів буде можливість отримати фінансову, координаційну і консультаційну підтримку та представити свої проекти на головному майданчику документального кіно в Європі.

Учасників делегації буде обрано шляхом відкритого конкурсу.

Фестиваль IDFA, що проходить в Амстердамі, давно називають «документальними Каннами», адже саме сюди збираються з усього світу визнані майстри документального кіно, дебютанти та понад три тисячі представників  кіноіндустрії — дистриб’ютори, сейлз-агенти, відбірники фестивалів та фондів.

 32-й Міжнародний фестиваль документального кіно IDFA відбудеться цьогоріч з 20 листопада по 1 грудня 2019 року.

«Цьогоріч Державне агентство України з питань кіно отримало можливість спрямовувати більше коштів на промоцію нашого кіно за кордоном, — зазначив Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко. — Завдяки цьому ми зможемо вперше презентувати можливості нашого кінематографа на одному з найбільших у світі майданчиків документального кіно. Я переконаний, що досвід, який українські документалісти зможуть отримати, взявши участь у цьому форумі, вплине на розвиток документального кіно в Україні й полегшить його шлях до конкурсних програм фестивалів подібного масштабу».

«IDFA є головним місцем зустрічі для широких кіл професіоналів/-ок світу документально кіно, — розповідає Дар’я Бассель, голова індустрійної платформи Docudays UA. — Адже окрім кінопоказів, IDFA організовує масштабну програму для фільммейкерів, аби допомогти їм розвивати проекти на будь-яких стадіях виробництва. На копродукційному ринку IDFA Forum режисер(к)и та продюсер(к)и презентують свої проекти експерт(к)ам. На Docs for Sale — представляють нові документальні фільми фестивальним відбірникам/-ць та дистриб’ютор(к)ам. IDFA Academy пропонує міжнародні тренінги та майстер-класи для всіх, хто намагається зрозуміти, як працює індустрія документального кіно і як правильно просувати свій проект».

Власне, українські кінопроекти неодноразово отримували фінансову підтримку й від фонду IDFA Bertha Fund. Це відома в багатьох країнах інституція, яка щороку підтримує близько 30 документальних фільмів у Африці, Азії, на Близькому Сході та в Латинській Америці. У минулі роки це були «Українські шерифи» режисера Романа Бондарчука (який також отримав спеціальний приз журі у 2016-му році на фестивалі IDFA), «Аліса на війні» режисерки Аліси Коваленко та «Ельфова вежа» Поліни Кельм. Цього року — це проект «Земля блакитна, ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик та «Між двома війнами» режисерки Аліни Горлової.

Більше про умови участі та як податися — читайте за посиланням.

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до Дарини Ніколенко, прес-координаторки фестивалю, на e-mail daryna.nikolenko@docudays.ua.

15/05/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все