Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

UKRAINE: HERE WE GO! УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ НА IDFA-2019

Цьогоріч за підтримки Державного агентства України з питань кіно Docudays UA вперше організовує Українську делегацію на IDFA — «Ukraine: Here We Go!»

Завдяки поїздці в українських професіоналів буде можливість отримати фінансову, координаційну і консультаційну підтримку та представити свої проекти на головному майданчику документального кіно в Європі.

Учасників делегації буде обрано шляхом відкритого конкурсу.

Фестиваль IDFA, що проходить в Амстердамі, давно називають «документальними Каннами», адже саме сюди збираються з усього світу визнані майстри документального кіно, дебютанти та понад три тисячі представників  кіноіндустрії — дистриб’ютори, сейлз-агенти, відбірники фестивалів та фондів.

 32-й Міжнародний фестиваль документального кіно IDFA відбудеться цьогоріч з 20 листопада по 1 грудня 2019 року.

«Цьогоріч Державне агентство України з питань кіно отримало можливість спрямовувати більше коштів на промоцію нашого кіно за кордоном, — зазначив Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко. — Завдяки цьому ми зможемо вперше презентувати можливості нашого кінематографа на одному з найбільших у світі майданчиків документального кіно. Я переконаний, що досвід, який українські документалісти зможуть отримати, взявши участь у цьому форумі, вплине на розвиток документального кіно в Україні й полегшить його шлях до конкурсних програм фестивалів подібного масштабу».

«IDFA є головним місцем зустрічі для широких кіл професіоналів/-ок світу документально кіно, — розповідає Дар’я Бассель, голова індустрійної платформи Docudays UA. — Адже окрім кінопоказів, IDFA організовує масштабну програму для фільммейкерів, аби допомогти їм розвивати проекти на будь-яких стадіях виробництва. На копродукційному ринку IDFA Forum режисер(к)и та продюсер(к)и презентують свої проекти експерт(к)ам. На Docs for Sale — представляють нові документальні фільми фестивальним відбірникам/-ць та дистриб’ютор(к)ам. IDFA Academy пропонує міжнародні тренінги та майстер-класи для всіх, хто намагається зрозуміти, як працює індустрія документального кіно і як правильно просувати свій проект».

Власне, українські кінопроекти неодноразово отримували фінансову підтримку й від фонду IDFA Bertha Fund. Це відома в багатьох країнах інституція, яка щороку підтримує близько 30 документальних фільмів у Африці, Азії, на Близькому Сході та в Латинській Америці. У минулі роки це були «Українські шерифи» режисера Романа Бондарчука (який також отримав спеціальний приз журі у 2016-му році на фестивалі IDFA), «Аліса на війні» режисерки Аліси Коваленко та «Ельфова вежа» Поліни Кельм. Цього року — це проект «Земля блакитна, ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик та «Між двома війнами» режисерки Аліни Горлової.

Більше про умови участі та як податися — читайте за посиланням.

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до Дарини Ніколенко, прес-координаторки фестивалю, на e-mail daryna.nikolenko@docudays.ua.

15/05/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все