Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відкрито прийом заявок на участь у 21-му кіноринку CONNECTING COTTBUS

Найбільший європейський ринок копродукції Східної та Західної Європи Connecting Cottbus, що проходить у рамках кінофестивалю в Котбусі, розпочав прийом заявок проектів на пітчинг та у секцію Work in Progress.

У 2019-му році Connecting Cottbus проходитиме з 6 по 8 листопада. До участі запрошуються всі представники кіноіндустрії.

Connecting Cottbus – це одна із найбільших мереж, що об’єднує представників кіноіндустрії як Західної, так і Східної Європи. Кіноринок щорічно проходить в німецькому місті Котбус.

Цьогоріч можливість бути представленими на Connecting Cottbus отримають 13 кінопроектів, які перебувають у підготовчому періоді (подати заявку на пітчинг можна до 17 липня), і шість кінопроектів, які перебувають у виробництві (подати заявку на Work in Progress можна до 22 серпня).

Продюсери, торгові агенти, дистрибутори, представники кінофестивалів та кінокомісій можуть зарезервувати собі місце в якості гостя, заповнивши заявку до 7 жовтня.

Заявку можна подати онлайн.

Деталі на сайті: http://www.connecting-cottbus.de/

14/05/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все