Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відкрито прийом заявок на участь у 21-му кіноринку CONNECTING COTTBUS

Найбільший європейський ринок копродукції Східної та Західної Європи Connecting Cottbus, що проходить у рамках кінофестивалю в Котбусі, розпочав прийом заявок проектів на пітчинг та у секцію Work in Progress.

У 2019-му році Connecting Cottbus проходитиме з 6 по 8 листопада. До участі запрошуються всі представники кіноіндустрії.

Connecting Cottbus – це одна із найбільших мереж, що об’єднує представників кіноіндустрії як Західної, так і Східної Європи. Кіноринок щорічно проходить в німецькому місті Котбус.

Цьогоріч можливість бути представленими на Connecting Cottbus отримають 13 кінопроектів, які перебувають у підготовчому періоді (подати заявку на пітчинг можна до 17 липня), і шість кінопроектів, які перебувають у виробництві (подати заявку на Work in Progress можна до 22 серпня).

Продюсери, торгові агенти, дистрибутори, представники кінофестивалів та кінокомісій можуть зарезервувати собі місце в якості гостя, заповнивши заявку до 7 жовтня.

Заявку можна подати онлайн.

Деталі на сайті: http://www.connecting-cottbus.de/

14/05/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все