Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Український документальний фільм «Гідра» відтепер на відеоплатформах

Стрічку можна переглянути на Інтернет-сервісах iTunes, GooglePlay, PrimeVideo та Vudu або купити DVD чи Blu-ray диски на Amazon та в Baker & Taylor. Американським глядачам фільм також доступний у провідних кабельних мережах США. Це стало можливим завдяки американській компанії «Gravitas Ventures», яка займається дистрибуцією відео.

Фільм «Гідра» створений Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм «Гідра» — це реальна історія про масштабну спецоперацію Служби безпеки України, яку було проведено спільно зі спецслужбами європейських країн та США. Одним із керівників цієї операції став генерал СБУ Володимир Тимошенко — головний герой фільму. У результаті злагоджених дій спецслужбовців було ліквідовано міжнародний наркокартель, що розповсюджував синтетичний наркотик «Екстазі», сировина для якого виготовлялася на Черкаському заводі «Хімреактив». З України сировина через Польщу, Чехію, Німеччину та Бельгію потрапляла до Голландії, звідки вже готовий наркотик розповсюджувався по всьому світу.

Ідея фільму належить генеральному продюсеру Олександру Дрізу. Зрежисував картину американець Рам  Девінені. Автори сценарію — Тарас Ткаченкo та Світлана Рудюк, оператор — Артем Рижиков. Музику написав американський композитор Рене Верон, художником-постановником є Ірина Шумейко. Над створенням фільму працювала продюсерська команда центру «Фор-Пост»: креативний продюсер Надія Грачова та лінійні продюсери Світлана  Рудюк і Олена Дріз.

Фільм «Гідра» вже доступний для глядачів 10 провідних американських кабельних мереж, які надають сервіс VoD: Comcast, Spectrum, COX, Dish, Verizon Fio5, Frontier, Sudenlink, WOW!, Mediacom, Armstrong.

Наразі «Фор-Пост» веде перемовини із провідними кінотеатральними мережами України про показ фільму «Гідра» на великих екранах. Прокат заплановано на осінь 2019 року.

10/05/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все