Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Презентуємо збірник CO-PRODUCTION GUIDE. UKRAINE IS YOUR DESTINATION

Презентуємо збірник CO-PRODUCTION GUIDE. UKRAINE IS YOUR DESTINATION, створений Асоціацією Кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Видання має аналітичний характер та містить детальну інформацію про стан української кіноіндустрії протягом 2014-2018 років. У матеріалах збірника ви знайдете докладні дані про учасників українського кіноринку та законодавство України у сфері кіно, розгорнуту інформацію про державне фінансування, виготовлення, національний прокат та міжнародну дистрибуцію фільмів, кількість кінотеатрів та залів у них, їх відвідуваність глядачами, тощо.

CO-PRODUCTION GUIDE має на меті швидко та у зручній формі інформувати про Україну як привабливого партнера зі стрімким розвитком кіноіндустрії, країну, зручну для міжнародних копродукційних та сервісних проектів.

Видання буде поширюватись на міжнародних кінофорумах в Україні та за кордоном, стендах та Українських павільйонах на міжнародних кіноринках. Його передадуть до посольств та українських культурних представництв за кордоном.

Електронна версія збірника доступна тут: https://fiau.com.ua/kataloh-co-production-guide-ukraine-is-your-destination/ 

03/05/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все