Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Завершилося виробництво документального фільму «Панорама»

Кінокомпанія «МаГіКа-фільм» представила Держкіно завершений виробництвом повнометражний документальний фільм «Панорама» режисера Юрія Шилова.

Проект картини став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Юрій Шилов, продюсером – Геннадій Кофман. Спільне виробництво  фільму здійснили Україна і Польща. Фінансова підтримка стрічки з боку Держкіно склала 1 млн 56,5 тис. грн.

Валентин – кіномеханік, який 44 роки пропрацював у одному із найстаріших кінотеатрів Києва. Якось, в день 60-річчя Валентина, у кінотеатрі відбувається пожежа, і він змушений піти на пенсію. Чоловік намагається знайти новий сенс у своєму житті, в країні, що стрімко змінюється.

Повнометражний фільм «Панорама» створений на основі однойменного  короткометражного, який здобув визнання багатьох українських кінофестивалів. Зйомки відбувались у Києві. Тривалість стрічки — 72 хвилини.

Фільм створений кінокомпанією «МаГіКа-фільм»  за підтримки Державного агентства України з питань кіно у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський).

«Панорама» отримала нагороду за найкращий проект документального кіно на фестивалі у Карлових Варах. Формулювання звучало так: «Фільмові, який забирає нас у подорож із дуже особливим та харизматичним протагоністом. Цей фільм нагадує нам про те, що є самою суттю документального кіно – люди».

12/04/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все