Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Завершилося виробництво документального фільму «Панорама»

Кінокомпанія «МаГіКа-фільм» представила Держкіно завершений виробництвом повнометражний документальний фільм «Панорама» режисера Юрія Шилова.

Проект картини став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Юрій Шилов, продюсером – Геннадій Кофман. Спільне виробництво  фільму здійснили Україна і Польща. Фінансова підтримка стрічки з боку Держкіно склала 1 млн 56,5 тис. грн.

Валентин – кіномеханік, який 44 роки пропрацював у одному із найстаріших кінотеатрів Києва. Якось, в день 60-річчя Валентина, у кінотеатрі відбувається пожежа, і він змушений піти на пенсію. Чоловік намагається знайти новий сенс у своєму житті, в країні, що стрімко змінюється.

Повнометражний фільм «Панорама» створений на основі однойменного  короткометражного, який здобув визнання багатьох українських кінофестивалів. Зйомки відбувались у Києві. Тривалість стрічки — 72 хвилини.

Фільм створений кінокомпанією «МаГіКа-фільм»  за підтримки Державного агентства України з питань кіно у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський).

«Панорама» отримала нагороду за найкращий проект документального кіно на фестивалі у Карлових Варах. Формулювання звучало так: «Фільмові, який забирає нас у подорож із дуже особливим та харизматичним протагоністом. Цей фільм нагадує нам про те, що є самою суттю документального кіно – люди».

12/04/2019

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

У жовтні 2018-го року за підтримки Держкіно в Литві пройшли Дні українського кіно, литовське ж кіно у рамках подібного заходу  в Україні представлять вперше

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все