Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбудеться Восьмий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Головною локацією KISFF-2019, який триватиме з 17 по 21 квітня, буде Культурний центр «Кінотеатр «Київ»». Фестиваль традиційно пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Програма KISFF-2019 присвячена подіям 30-річної давнини, які неабияк вплинули на наше сьогодення: падінню Берлінської стіни, зародженню нових демократій у Східній Європі й занепаду останніх форпостів комуністичної імперії.

У більш ніж 30 програмах фестивалю – добірки стрічок від кураторів Berlinale Shorts, сучасне африканське кіно, фільми-номінанти на премію Європейської кіноакадемії, хіти головних світових фестивалів та багато спеціальних подій на будь-який смак.

Під час фестивалю відбудеться українська прем’єра створеного за підтримки Держкіно анімаційного фільму Микити Лиськова «Кохання», який відібрано до участі у конкурсній програмі одного з головних анімаційних форумів світу – Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі.

Крім того, в Національному конкурсі KISFF-2019 беруть участь створені за підтримки Держкіно стрічки «В радості, і тільки в радості» режисера Марини Рощиної та «Поза зоною» Нікона Романченка. У програмі «Фестивальні хіти» серед фільмів-переможців найкращих світових кінофестивалів – картина «Штангіст» Дмитра Сухолиткого-Собчука, яка поміж численних нагород має Ґран-прі Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Окрема програма Восьмого Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів буде присвячена 30-річчю Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК». Вона складатиметься з добірки стрічок, які свого часу вибороли головну нагороду «КРОКу».

Більше інформації: http://www.kisff.org/

09/04/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все