Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбудеться Восьмий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Головною локацією KISFF-2019, який триватиме з 17 по 21 квітня, буде Культурний центр «Кінотеатр «Київ»». Фестиваль традиційно пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Програма KISFF-2019 присвячена подіям 30-річної давнини, які неабияк вплинули на наше сьогодення: падінню Берлінської стіни, зародженню нових демократій у Східній Європі й занепаду останніх форпостів комуністичної імперії.

У більш ніж 30 програмах фестивалю – добірки стрічок від кураторів Berlinale Shorts, сучасне африканське кіно, фільми-номінанти на премію Європейської кіноакадемії, хіти головних світових фестивалів та багато спеціальних подій на будь-який смак.

Під час фестивалю відбудеться українська прем’єра створеного за підтримки Держкіно анімаційного фільму Микити Лиськова «Кохання», який відібрано до участі у конкурсній програмі одного з головних анімаційних форумів світу – Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі.

Крім того, в Національному конкурсі KISFF-2019 беруть участь створені за підтримки Держкіно стрічки «В радості, і тільки в радості» режисера Марини Рощиної та «Поза зоною» Нікона Романченка. У програмі «Фестивальні хіти» серед фільмів-переможців найкращих світових кінофестивалів – картина «Штангіст» Дмитра Сухолиткого-Собчука, яка поміж численних нагород має Ґран-прі Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Окрема програма Восьмого Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів буде присвячена 30-річчю Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК». Вона складатиметься з добірки стрічок, які свого часу вибороли головну нагороду «КРОКу».

Більше інформації: http://www.kisff.org/

09/04/2019

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

У жовтні 2018-го року за підтримки Держкіно в Литві пройшли Дні українського кіно, литовське ж кіно у рамках подібного заходу  в Україні представлять вперше

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все