Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Поки в Україні триває «Французька весна», у Франції демонструють «Нову хвилю українського кіно»

Фестиваль українського кіно в Парижі розпочався 5-го квітня і триватиме до 10-го в кінотеатрі Le Grand Rex Paris.

Захід в Парижі організовується вперше, спільними зусиллями Держкіно та Благодійного Фонду Ігоря Янковського за підтримки Посольства України у Франції.

Відкрився фестиваль створеним за підтримки Держкіно істерном «Дике поле». Стрічку представили режисер Ярослав Лодигін, продюсер Володимир Яценко та автор сценарію, культовий український письменник Сергій Жадан.

Участь у відкритті фестивалю взяли також Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та Голова Держкіно Пилип Іллєнко, які очолили українську делегацію в Парижі.

У рамках відкриття кінофестивалю «Нова хвиля українського кіно» засновник Фонду Ігоря Янковського Ігор Янковський від імені українських кінематографістів передав Послу України у Франції Олегу Шамшуру пам'ятник Анні Київській, дочці Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції. Пам’ятник буде встановлено в Парижі.

До програми показів увійшли такі фільми: «Лебедине озеро. Зона», реж. Ю. Іллєнко; «Перша сотня», реж. Я. Пілунський, Ю.Грузінов, Ю. Шашкова; «Вулкан», реж. Р. Бондарчук; «Коли падають дерева», реж. М. Нікітюк; «Одинадцять дітей з Моршина», реж. А. Непиталюк та «Анна», реж. Олесь Санін.

Усі фільми представляють учасники творчої групи, покази проходять з аншлагами, збираючи повні зали глядачів.

 

08/04/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все