Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Поки в Україні триває «Французька весна», у Франції демонструють «Нову хвилю українського кіно»

Фестиваль українського кіно в Парижі розпочався 5-го квітня і триватиме до 10-го в кінотеатрі Le Grand Rex Paris.

Захід в Парижі організовується вперше, спільними зусиллями Держкіно та Благодійного Фонду Ігоря Янковського за підтримки Посольства України у Франції.

Відкрився фестиваль створеним за підтримки Держкіно істерном «Дике поле». Стрічку представили режисер Ярослав Лодигін, продюсер Володимир Яценко та автор сценарію, культовий український письменник Сергій Жадан.

Участь у відкритті фестивалю взяли також Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та Голова Держкіно Пилип Іллєнко, які очолили українську делегацію в Парижі.

У рамках відкриття кінофестивалю «Нова хвиля українського кіно» засновник Фонду Ігоря Янковського Ігор Янковський від імені українських кінематографістів передав Послу України у Франції Олегу Шамшуру пам'ятник Анні Київській, дочці Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції. Пам’ятник буде встановлено в Парижі.

До програми показів увійшли такі фільми: «Лебедине озеро. Зона», реж. Ю. Іллєнко; «Перша сотня», реж. Я. Пілунський, Ю.Грузінов, Ю. Шашкова; «Вулкан», реж. Р. Бондарчук; «Коли падають дерева», реж. М. Нікітюк; «Одинадцять дітей з Моршина», реж. А. Непиталюк та «Анна», реж. Олесь Санін.

Усі фільми представляють учасники творчої групи, покази проходять з аншлагами, збираючи повні зали глядачів.

 

08/04/2019

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

У жовтні 2018-го року за підтримки Держкіно в Литві пройшли Дні українського кіно, литовське ж кіно у рамках подібного заходу  в Україні представлять вперше

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все