Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На кіноринку Пекінського кінофестивалю працюватиме Український стенд

Китай чекає! Представте свої проекти на Пекінському міжнародному кінофестивалі

Таку можливість представникам української кіноіндустрії надають Держкіно України та Українська кіноасоціація, які вже другий рік поспіль організовують національний стенд нашої країни на кіноринку Beijing International Film Festival (BJIFF).

Пекінський міжнародний кінофестиваль відбувається щороку за підтримки уряду КНР та є одним із найвпливовіших і наймасштабніших заходів у регіоні. Цьогоріч він триватиме з 13 по 20 квітня, а Український національний стенд на кіноринку працюватиме з 16 по 19 квітня.

У день відкриття стенду – 16 квітня – також заплановано спеціальну презентацію української кіноіндустрії та її можливостей: серед запрошених – представники держорганів, ЗМІ, та професіонали кіноіндустрії, зацікавлені у співпраці з українськими колегами. Під час заходу будуть представлені загальні дані про Україну, аналіз національного кіноринку та його досягнень і, що найважливіше, – основні переваги організації зйомок в Україні й успішні кейси українсько-китайського партнерства у галузі аудіовізуального виробництва.

«Пекінський кінофестиваль є вкрай важливою та ефективною платформою для промоції країни і встановлення необхідних для подальшого партнерства зв’язків як з представниками держорганів, так і бізнес-сектору. Минулого року ми вперше організували Український національний стенд на BJIFF, були задоволені його роботою, а тепер плануємо розвинути й закріпити цей успіх та вкотре довести, що #UkraineIsYourDestination – це не просто красиве гасло, а реальний і робочий вектор взаємовигідної міжнародної співпраці», – підкреслив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Об’єми та динаміка росту кіноринку Китаю вражають. Так, минулого року касові збори в країні зросли на 9%  і склали близько $9,3 млрд, а кількість проданих квитків становила понад 1,7 млрд.

«На сьогодні у Китаї налічується понад 60 тис. екранів:  у 2018 році щодня відкривалися 22 нових екрани, – розповідає голова Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук. –  Зрозуміло, що такий величезний ринок вимагає дуже багато різноманітного контенту. Й українська кіноіндустрія має всі шанси зробити свій внесок у його наповнення. Так, це непросте завдання, адже ринок КНР досить закритий і специфічний. Проте, спільними зусиллями ми намагаємося відкрити його для України».

То яким же чином представникам української кіноіндустрії можна представити свої проекти на Пекінському кінофестивалі та отримати можливість зацікавити китайських та інших міжнародних партнерів? Все просто – треба лише подати до Української кіноасоціації інформацію про вашу компанію, актуальні проекти та сервіси для представлення на нашому національному стенді.

Більшість матеріалів, представлених на стенді, будуть перекладені китайською мовою. Вони надаватимуть вичерпну та актуальну інформацію про кіноринок в Україні.

Дедлайни для подачі матеріалів:

  • до 25 березня 2019 року – відео для трансляції на стенді (mp4/mov, full HD);
  • до 8 квітня 2019 року – друкована продукція.

Цьогоріч насичена програма BJIFF включає понад 300 різноманітних івентів: зокрема, це головний конкурс Tiantan Award, секція «Панорама», великі тематичні форуми та, звісно, кіноринок, на якому буде представлено більше 200 компаній та організацій з усього світу. Щорічно вартість контрактів, підписаних на кіноринку Пекінського кінофестивалю, зростає, а географія розпочатих на ньому бізнес-проектів – розширюється. Тож, сподіваймося, нинішній BJIFF дозволить багатьом представникам української кіноіндустрії долучитися до цих процесів розвитку та росту.

Офіційна сторінка Пекінського кінофестивалю http://www.bjiff.com

Умови реєстрації учасників BJIFF (до 25-го березня)

http://system.bjiff.com/gh_market/loginController.do?entranceJsp&type=jb_en

Для передачі інформації та матеріалів для національного стенду, а також з додатковими питаннями звертайтеся, будь ласка, до представниці Української кіноасоціації Анни Волкової:

+380 (44) 459 46 10; avolkova@mpa.org.ua

14/03/2019

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все