Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Гуцулка Ксеня» вже в кінотеатрах України

З нагоди виходу у прокат створеної за підтримки Держкіно романтичної музичної комедії «Гуцулка Ксеня» 6-го березня у кінотеатрі Оскар відбулися прес-конференція та урочиста прем’єра стрічки.

У прес-конференції взяли участь Голова Держкіно Пилип Іллєнко, режисерка та авторка сценарію Олена Дем’яненко, композитор Тимур Полянський, міжнародна команда акторів: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Катерина Молчанова (Україна), співачка і акторка Соломія Мельник (Dakh Daughters).

Привітати творчу групу з прем’єрою на червону доріжку завітали українські політики, дипломати, культурні діячі, актори і телеведучі.

Під час прес-заходів Пилип Іллєнко зазначив: «Я дуже радий, що у нас з’явилася стрічка, знята у такому нестандартному для українського кіно жанрі. За останні п’ять років в Україні не створювалися мюзикли, тим паче – на такому цікавому матеріалі. Я вдячний Олені Дем’яненко та всій творчій команді за їхню наполегливу роботу і дуже сподіваюся, що картина сподобається українському глядачеві».

Олена Дем’яненко розповіла, що робота над стрічкою тривала понад 2 роки. «Ми довго готувалися, записували музику, вчилися танцювати, співати, ходити, грати на музичних інструментах. Команда працювала майже цілодобово. У нас був справжній раритет – запис оперети «Гуцулка Ксеня» 1956 року, яку поставив Ярослав Барнич. Cтилістично ми надихалися саме цим твором: його дівчата-офіціантки з «Оселі Говерля» нагадували справжніх парижанок, і ми в свою чергу хотіли показати Україну з абсолютно іншого боку, відтворити її багату культуру минулого»  – зазначила режисерка.

«Ми намагалися нагадати людям, ким є українці насправді. І якщо нам вдалося гідно представити українську культуру в усій її красі, наші старання не були марними», – прокоментував актор Ігор Цішкевич, який зіграв дядька Майка.

Дебютантка Варвара Лущик (Ксеня) і американський актор українського походження Максим Лозинський (Яро) подякували режисерці за працю і можливість стати частиною такого надзвичайного проекту.

Соломія Мельник, учасниця гурту Dakh Daughters, який став музичною душею стрічки, зазначила: «Для нас це був насамперед колосальний досвід дисципліни у формі кіно, інколи було доволі непросто, адже ми звикли писати музику в надзвичайних творчих проявах, проте ми надзвичайно раді, що саме Dakh Daughters відповідали за музичне оформлення фільму». 

ГУЦУЛКА КСЕНЯ

Старт в Україні: 07.03.2019
Жанр: романтична музична комедія
Режисер: Олена Дем’яненко
У ролях: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), фрік-кабаре “Dakh Daughters”. За участю гурту «ДахаБраха».

Синопсис:

З Америки до Ворохти прибуває група американців з важливою місією – знайти наречену для молодого Яро. Батько юнака залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою.

07/03/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все