Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочато прийом заявок на участь у Міжнародному фестивалі анімаційного кіно LINOLEUM

4-го березня розпочався прийом заявок на участь у конкурсних програмах Шостого фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM.

LINOLEUMпройде з 4 по 8 вересня. Організатором фестивалю традиційно є анімаційна студія Animagrad за підтримки Держкіно.

Сучасність пропонує широкий спектр можливостей та свободу вибору практично в усьому. Як людям, поділеним на численні спільноти, у зв’язку з релігійним різноманіттям, політичними позиціями та світоглядами, продовжувати співіснувати між собою? Чи не стає висловлювання Паскаля Гілена «вчитись жити обіч радикально Іншого» найбільш нагальним на сьогодні завданням та викликом? Тема фестивалю «Точки дотику» шукає відповіді на ці та інші питання, пов’язані з можливими місцями перетину та зменшенням дистанцій між людьми. І саме сьогодні мистецтво анімації, працюючи на території вигаданого, стає полем можливостей для вироблення спільних сенсів.

Українські автори можуть подати свої роботи до національного конкурсу або до  конкурсу комерційної анімації (музичні відео, освітні фільми, реклама). До участі допускаються фільми, виконані будь-якою анімаційною технікою, включно з картинами, в яких анімація поєднана з грою акторів та документалістикою. Анімаційна частина повинна складати понад 40% фільму та не перевищувати хронометраж у 30 хв. Фільми мають бути випущені після 1 липня 2018 року.

Крім національного та конкурсу комерційної анімації, програма 6-го фестивалю LINOLEUM складатиметься з міжнародного конкурсу, показів експериментальної анімації та відео-арту, дитячої анімації, тематичних підбірок, ретроспективи української мультиплікації, скрінінгів програм міжнародних фестивалів та освітньої програми.

Фільми приймаються через фестивальну платформу filmfreeway https://filmfreeway.com/LinoleumFestival

Дедлайн - 15 травня.

Регламент фестивалю https://linoleumfest.com/uk/about/regulations

Призовий фонд складає 5000 доларів США, який буде розподілений між переможцями трьох конкурсів.

05/03/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все