Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У прокат виходить містичний трилер «Ефір»

19 лютого у кінотеатрі Cinema City відбулася урочиста прем’єра містичного трилера режисера Кшиштофа Зануссі «Ефір», створеного у копродукції з Польщею, за підтримки Держкіно України.

У прес-конференції взяли участь Міністр культури України Євген Нищук, Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, директор Польського інституту в Києві Бартош Мусялович, режисер фільму Кшиштоф Зануссі, продюсери Олена Фетісова та Володимир Козир, а також актори Остап Вакулюк, Марія Рябошапка. На червону доріжку прем'єри завітали українські політики, дипломати, культурні діячі, актори і телеведучі.

Міністр культури України Євген Нищук привітав міжнародну команду з прем’єрою: «Мені надзвичайно приємно відзначити позитивну динаміку зростання українського кіновиробництва, щороку виходить чимало прекрасних фільмів у копродукції, що є свідченням довіри європейських і світових партнерів. Це є гідною оцінкою прагнень Уряду впродовж останніх трьох років підтримати та розвинути вітчизняне кіновиробництво».

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців фільму з прем'єрою і наголосив: «Для нас дуже важливо створювати кіно спільно з європейськими колегами. Ми раді, що копродукційних фільмів з Польщею стає все більше, адже це один із наших найближчих партнерів. Така постійна і ефективна кінематографічна співпраця дозволяє нам не тільки легше виходити на іноземні кіноринки та фестивалі, а й демонструє приклад правильного дискурсу щодо українсько-польських стосунків».

Кшиштоф Зануссі, який прибув до Києва на прем'єру, зауважив, що це вже другий проект над яким він працював у копродукції з Україною. «Окрім фінансової підтримки, Україна добре представлена акторським складом і доклала значних зусиль в частині технічної складової знімального процесу. Дійсно, співпраця була на дуже високому рівні, ентузіазм насправді вражає і було дуже приємно працювати з такими висококваліфікованими фахівцями», - розповів режисер. «Я також хочу підкреслити, що копродукція багатьох європейських держав підкреслює нашу силу».

Головні герої стрічки Марія Рябошапка та Остап Вакулюк розповіли про свій надзвичайний акторський досвід та висловили режисеру Кшиштофу Зануссі за унікальну можливість стати частиною такого великого проекту.

Продюсер фільму Олена Фетісова наголосила на важливості співпраці між країнами. «Я дуже дякую насамперед пану Кшиштофу, а також хочу висловити вдячність усім, хто підтримав нас на шляху створення фільму. Не можу не зазначити внесок головних героїв, адже вони – актори-дебютанти, але впоралися із завданням чудово».

ПРО ФІЛЬМ

Оригінальна назва: ЕФІР

Старт прокату в Україні: 21.02.2019

Жанр: містичний трилер

Режисер: Кшиштоф Зануссі

У ролях: Яцек Понедзялек, Жольт Ласло, Остап Вакулюк, Анджей Хира, Марія Рябошапка, Станіслав Колокольніков, Рафаль Мохр, Малгожата Притулак, Олександр Логінов, Остап Ступка

Містичний трилер від видатного режисера Кшиштофа Зануссі. На початку ХХ  століття, на кордоні двох могутніх імперій військовий лікар зухвало проводить наукові експерименти з ефіром. Його мета - отримати безмежну владу над людьми, над їхнім тілом і волею. Ціна успіху - віддати душу темряві…

21/02/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все