Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Національний стенд на Європейському кіноринку відвідали представники українського уряду

Сьогодні,10 лютого, у рамках роботи Українського стенду відбулася зустріч українських урядовців з національною кіноспільнотою.

На зустрічі були присутніми Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр культури України Євген Нищук, Голова Держкіно Пилип Іллєнко, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів та близько 30 присутніх на кінофорумі українських кінопрофесіоналів.

У рамках зустрічі обговорили найактуальніші питання, які турбують представників української кіноіндустрії: збереження і розвиток кінотеатрів, запровадження кеш-рібейтів, вступ України до Єврімажу та багато іншого.

Павло Розенко подякував усім за роботу і зазначив: «Вже сам факт появи українського фільму в основній конкурсній програмі Берлінале — однозначний маркер прориву, ренесансу українського кінематографу, який ми спостерігаємо протягом останніх 4-ох років».

Міністр культури України Євген Нищук наголосив: «Презентація України на такому великому кінофорумі світового значення як Берлінале є надзвичайно важливою. Це ще одна яскрава заявка виходу України на світовий кіноринок. Завдяки спільним зусиллям держави та кіноіндустрії цього року ми маємо ось такий великий і яскравий стенд. Окрім того, цього року ми маємо фільм спільного виробництва Польщі, Великої Британії та України в основному конкурсі і всі шанси на перемогу. Я радий, що завдяки спільній роботі Уряду, всіх державних інституцій та партнерів з кінобізнесу, український кінематограф так потужно розвивається».

Відповідаючи на численні запитання кіноспільноти, Голова Держкіно Пилип Іллєнко розповів про кроки, необхідні для того, аби новий закон про підтримку кінематографа в Україні нарешті запрацював, і закликав кінематографістів звернутися до народних депутатів з проханням пришвидшити цей процес. «Зі свого боку ми робимо все можливе, аби найближчим часом ми почали реалізовувати усі заплановані форми підтримки національного кінематографа», — додав Пилип Іллєнко.

Нагадуємо, що робота Українського стенду на Європейському кіноринку триватиме до завершення форуму – 15 лютого.

10/02/2019

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все