Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Національний стенд на Європейському кіноринку відвідали представники українського уряду

Сьогодні,10 лютого, у рамках роботи Українського стенду відбулася зустріч українських урядовців з національною кіноспільнотою.

На зустрічі були присутніми Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр культури України Євген Нищук, Голова Держкіно Пилип Іллєнко, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів та близько 30 присутніх на кінофорумі українських кінопрофесіоналів.

У рамках зустрічі обговорили найактуальніші питання, які турбують представників української кіноіндустрії: збереження і розвиток кінотеатрів, запровадження кеш-рібейтів, вступ України до Єврімажу та багато іншого.

Павло Розенко подякував усім за роботу і зазначив: «Вже сам факт появи українського фільму в основній конкурсній програмі Берлінале — однозначний маркер прориву, ренесансу українського кінематографу, який ми спостерігаємо протягом останніх 4-ох років».

Міністр культури України Євген Нищук наголосив: «Презентація України на такому великому кінофорумі світового значення як Берлінале є надзвичайно важливою. Це ще одна яскрава заявка виходу України на світовий кіноринок. Завдяки спільним зусиллям держави та кіноіндустрії цього року ми маємо ось такий великий і яскравий стенд. Окрім того, цього року ми маємо фільм спільного виробництва Польщі, Великої Британії та України в основному конкурсі і всі шанси на перемогу. Я радий, що завдяки спільній роботі Уряду, всіх державних інституцій та партнерів з кінобізнесу, український кінематограф так потужно розвивається».

Відповідаючи на численні запитання кіноспільноти, Голова Держкіно Пилип Іллєнко розповів про кроки, необхідні для того, аби новий закон про підтримку кінематографа в Україні нарешті запрацював, і закликав кінематографістів звернутися до народних депутатів з проханням пришвидшити цей процес. «Зі свого боку ми робимо все можливе, аби найближчим часом ми почали реалізовувати усі заплановані форми підтримки національного кінематографа», — додав Пилип Іллєнко.

Нагадуємо, що робота Українського стенду на Європейському кіноринку триватиме до завершення форуму – 15 лютого.

10/02/2019

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все