Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Завершено виробництво анімаційного фільму «Кохання»

Кінокомпанія «Т.Т.М.» представила Держкіно завершену виробництвом анімаційну стрічку режисера Микити Лиськова «Кохання».

Кінопроект фільму «Кохання» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 640 тис. 364 грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму. Режисером та автором сценарію картини є Микита Лиськов, продюсером – Андрій Границя.  

Короткометражний анімаційний фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм знятий без слів, дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки. 

Після перегляду стрічки Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців і зазначив: «Режисер повністю виправдав надану йому експертною комісією довіру – його робота не залишила нікого байдужим».

На думку продюсера картини Андрія Границі, присутні у стрічці Микити Лиськова універсальність, лаконізм, парадоксальне мислення, сучасний підхід у самовираженні та блискуче почуття гумору, дають «Коханню» великі шанси на майбутній глядацький успіх та фестивальні призи.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться після фестивальної історії картини.

08/02/2019

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все