Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Тернополі триває «КіноХвиля»

З 19 по 22 грудня за підтримки Держкіно у Тернополі відбувається ІІІ Всеукраїнський форум «КіноХвиля». Цьогорічний форум проходить під гаслом «Відчуй своє кіно!».

До програми заходів увійшли покази понад сотні кінострічок, майстер-класи, тренінги, зустрічі з українськими акторами, режисерами, продюсерами, інформаційно-дискусійні панелі та багато іншого. Уся програма заходів охопила 22 локації. Вхід вільний!

У рамках форуму з участю Голови Держкіно Пилипа Іллєнка відбулася панельна дискусія «Продюсер-кінотеатр-глядач: як досягнути консенсусу?», а також пройшли установчі збори регіональних кінокомісій, під час яких розглядалося питання створення Всеукраїнської асоціації кінокомісій.

Цікаво, що спеціально до форуму було виготовлено поштові марки та конверти, спецпогашення яких провели голова Тернопільської кінокомісії, заступник міського голови та ініціатор форуму Леонід Бицюра разом із Головою Держкіно Пилипом Іллєнком, львівським філателістом Андрієм Пелюхом, кінознавцем Сергієм Тримбачем та краєзнавцем Володимиром Ханасем.

20-го грудня після того, як червоною доріжкою пройшлися режисери, сценаристи, актори, кінокритики та всі причетні до української кіноіндустрії, у чотирьох залах відбувся одночасний перегляд чотирьох українських фільмів: «Пригоди S Миколая», «Секс і нічого особистого», «Брама» та «Донбас», — усі стрічки створенні за підтримки Держкіно. «Пишаюся тим, що нове українське кіно має жанрове розмаїття та не боїться гострих тем», — поділився після презентації фільмів Пилип Іллєнко, — «З кожним роком «КіноХвиля» стає все масштабнішою: збільшується кількість і гостей, і українських фільмів, тож я дуже радий, що цьогоріч ця подія проходить за підтримки Держкіно».

Підбиваючи підсумки кінороку, Пилип Іллєнко розповів про касові збори українських стрічок на національному ринку: «У 2017-му році вони становили 3,6 % від загального бокс-офісу. Менш ні за рік ця цифра у відсотках збільшилася вдвічі. Станом на сьогодні за підтримки Держкіно завершено 25 повнометражних художніх фільмів, більшість з них знята дебютантами. Дякую всім за цю роботу!».

21/12/2018

Події

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все