Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У виробництві короткометражний фільм-дебют Святослава Пащука «Чужий»

5-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з «Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка» контракт про надання державної фінансової підтримки короткометражному художньому фільму «Чужий».

Проект психологічної драми «Чужий» став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є дебютант Святослав Пащук, продюсером – Олесь Янчук. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн грн. при загальній вартості виробництва стрічки 1 млн 294, з тис. грн.

Молодий солдат повертається  з війни.   Він стоїть перед складним вибором : як  помститися  за смерть своїх побратимів, в загибелі яких винен підліток, котрий  виконував накази  ворога, і разом з тим не стати вбивцею, що нехтує високими  ідеалами людяності, гуманізму та особистої гідності.

Як зазначив режисер фільму Святослав Пащук: «Головна ідея мого фільму - це зображення проблем, що виникають в українських солдатів, котрі повертаються із зони АТО. Перед ними стоїть складне завдання – справлятись із посттравматичним синдромом та продовжувати нормальне життя».

Реліз фільму запланований на літо 2019-го року.

07/12/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все