Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Завершено виробництво романтичної комедії «Я, Ти, Він, Вона»

Студія «Квартал 95» (ТОВ «Кіноквартал») представила Держкіно завершений виробництвом повнометражний фільм «Я, Ти, Він, Вона».

Кінопроект цієї стрічки став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Сума державного фінансування склала 17 млн 620 тис. 596 грн. при загальній вартості виробництва фільму 35 млн 960 тис. 400 грн. Режисерами картини є Володимир Зеленський та Девід Додсон, автори сценарію – Олександр Щур і Станіслав Зубрицький. Продюсерами стрічки стали Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій та Борис Шефіри.

Романтична комедія «Я, Ти, Він, Вона» – історія про те, що ніколи не пізно почати прислуховуватися один до одного, чути та відчувати потреби свого партнера. Чоловік і дружина переживають кризу стосунків і вирішують розлучитися. Під час випробувального терміну, наданого судом, герої фільму потрапляють у низку кумедних, а іноді й екстремальних пригод, які змушують їх зрозуміти важливі речі та переоцінити власне життя.

Головні ролі у фільмі виконали Володимир Зеленський і Настя Коротка. Їхніх коханців зіграли Надя Дорофєєва і Євген Кошовий. Також у фільмі знялися Ольга Сумська, Станіслав Боклан, Тамара Яценко, Оля Полякова, Сергій Бабкін і Юрій Ткач. Саундтрек до фільму написав гурт «Антитіла». Крім того, у фільмі звучатимуть хіти у виконанні Сергія Бабкіна, гуртів «Мачете» та «Без обмежень».

У кінотеатрах України фільм з’явиться 27-го грудня 2018 року.

04/12/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все