Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Держкіно пройшов семінар, присвячений питанням захисту аудіовізуальних творів від порушень під час демонстрації в кінотеатрах та при незаконному розповсюдженні їх в Інтернеті

Ініціював проведення семінару Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Захід організований Держкіно спільно з  Українською Антипіратською Асоціацією (УАПА). До участі в семінарі були запрошені  кінопродюсери, режисери, юристи, представники кіностудій та кінотеатрів.

Захід відкрився  вступним словом Першого заступника Голови Держкіно Сергія Неретіна, який наголосив на важливості захисту авторських прав на кінотвори, особливо на даному етапі розвитку кіноіндустрії в Україні. Зі вступним словом виступив також голова УАПА Володимир  Ілінг, який акцентував увагу присутніх на боротьбі саме з камкордингом як джерелом похідних правопорушень: піратством в Інтернеті та іншим незаконним розповсюдженням аудіовізуальних творів.

Про методи боротьби з камкордингом і незаконним розповсюдженням кінотворів у Інтернеті  розповіли заступники голови УАПА Сергій Нетецький та Ігор  Михайлов, які зазначили, що завдяки діяльності Асоціації в Україні щороку закривається близько 60 піратських сайтів.

Згідно зі статтею 1 Закону України «Про авторське право і суміжні права», камкординг – це відеозапис аудіовізуального твору під час його публічної демонстрації в кінотеатрах, інших кіновидовищних закладах, особами, які перебувають у тому ж приміщенні, де відбувається така публічна демонстрація, для будь-яких цілей, без дозволу суб’єкта авторського права або суміжних прав.

Учасники заходу  поспілкувалися також із заступником начальника управління Департаменту кіберполіції  НПУ Зауром Урусовим, який розповів про практику застосування кіберполіцією норм кримінального права при захисті аудіовізуальних творів від камкордингу.

26/11/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все