Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Український проект «В зеніті» Ігоря Стеколенка візьме участь у 17-му копродукційному ринку Baltic Event

Копродукційний ринок Baltic Event відбудеться у рамках Міжнародного кінофестивалю Black Nights Film Festival у Таллінні 27-30 листопада 2018 року.

Проект «В зеніті» став одним із 16 проектів з різних країн Європи, відібраних до участі в індустріальній секції Industry@Tallinn & Baltic Event Талліннського кінофестивалю.

Цьогоріч в офіційній програмі зроблено акцент на історіях про особисті психологічні травми, стосунки між жінками, порушено теми боротьби з системою та політичних репресій.

 «В зеніті» – це історія талановитого хірурга, несправедливо звинуваченого у смерті пацієнта. Проект досліджує суть медичної помилки, особисту відповідальність хірурга за результат лікування, а також взаємозв’язок між наставником та учнем у професії, де приймаються рішення про життя та смерть.

Співавторами сценарію є Ольга Река та Ігор Стеколенко. Продюсерами є Наталія Лібет та Віталій Шереметьєв за підтримки продакшену «ДІДЖІТАЛ РЕЛІДЖН».

Восени 2018 року проект повнометражного ігрового фільму Ігоря Стеколенка «В зенті» отримав фінансування Українського культурного фонду на розвиток сценарію та створення концепт-відео та презентаційних матеріалів.

Baltic Event є найбільшим копродукційним ринком у Північній та Східній Європі, він відбувається у колаборації з Талліннським міжнародним кінофестивалем Black Nights Film Festival.


02/11/2018

Події

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Фільм покажуть 1 січня о 20:15 на телеканалі «1+1» 

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все