Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Литві вперше відбудуться Дні українського кіно

Свято українського кіно пройде у столиці Литви – Вільнюсі – з 26 по 28 жовтня.

Захід організовано мережею столичних кінотеатрів «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, відділу культурної дипломатії МЗС України та Посольства України у Литовській Республіці.

Фестиваль відкриється фільмом, що став класикою українського поетичного  кіно – «Білий птах з чорною ознакою» режисера Юрія Іллєнка.

Програму фестивалю складає добірка нових українських стрічок різного жанру: драма дорослішання Марисі Нікітюк «Коли падають дерева», трагікомедія Аркадія Непиталюка «Припутні», фільм-фентезі Юрія Ковальова «Сторожова Застава» та історична драма Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва».

Покази відбудуться в одному із найвідоміших кінотеатрів литовської столиці – кіноцентрі «Склавія», орієнтованому на фестивалі та перегляди національного кіно.

Українську програму представлятимуть кінематографісти – режисери, актори і кінознавці. Після переглядів відбуватимуться обговорення з авторами стрічок.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Проведення Днів українського кіно закордоном – це елемент культурної дипломатії нашої країни. Переглянувши українські стрічки, литовський глядач дізнається про Україну значно більше, ніж це можна зробити з преси, новинних сайтів чи телебачення. Ми вже маємо успішний досвід створення кіно у копродукції з Литвою, тож проведення цього заходу є стратегічним кроком для зміцнення наших професійних відносин».       

19/10/2018

Події

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

17 листопада 19:00 на Новому каналі відбудеться телевізійна прем’єра створеного за підтримки Держкіно мультфільму «Викрадена принцеса»

Захід присвячений 1030-річчю Лубен і пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Засідання відбудеться 14 листопада о 16:00

Захід відбудеться 6-го листопада у столичному кінотеатрі Cinema Сіті

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Церемонія відбудеться о 10:00 в столичному «Будинку кіно»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все