Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Заява щодо розірваного контракту з виробниками фільму «Люксембург»

18-го жовтня інтернет-видання «Детектор Медіа» опублікувало статтю із заголовком «Держкіно розірвало контракт на створення фільму Мирослава Слабошпицького». Вранці 19-го жовтня цей заголовок було змінено на інший і ми дякуємо редакції поважного сайту за розуміння. Тим не менш, інші новинні сайти вже поширили інформацію, яка не відповідає дійсності.

Щоб прояснити дану ситуацію повідомляємо і наголошуємо на тому, що державний контракт на виробництво фільму «Люксембург» розірваний з ініціативи продюсера.

Підтвердженням цьому є лист від компанії-виробника «Студія Гармата фільм» від 27.03.2018, яким повідомляється: «Під час розробки, підготовки, і зйомки ігрового повнометражного складно-постановочного фільму «Люксембург» режисером Мирославом Слабошпицьким був змінений сценарій. Ці зміни вимагали суттєвих додаткових позапланових коштів, які ТОВ «Студія Гармата фільм» планувала забезпечити, для чого просила Державне агентство України з питань кіно продовжити термін виробництва на рік. На жаль, студії не вдалося знайти достатньо коштів, щоб забезпечити безперебійне фінансування і втілення масштабного задуму режисера. ТОВ «Студія Гармата фільм» просить дозволу припинити виробництво фільму і розірвати Договір фінансової підтримки виробництва фільму «Люксембург» (реєстр №22 від 16.11.2015р.) та розпочати процедуру повернення коштів».

Також наводимо повну цитату Голови Держкіно Пилипа Іллєнка, з якої було зроблено помилковий висновок: «Ми розірвали контракт на створення фільму «Люксембург». Компанія повертає нам кошти, вже частково повернула. Цього фільму не буде. Поки що. У такому варіанті. Ми будемо подавати заяву про виключення цього проекту з програми на найближчу колегію Мінкульту. Я впевнений, що за інших обставин ми могли б відсвяткувати перемогу цього проекту на Каннському кінофестивалі ще минулого року. На жаль, це так – контракт розірваний за ініціативи продюсера».

Враховуючи вищевикладене, просимо представників ЗМІ внести виправлення у їхні інформаційні новини, щоб не поширювати недостовірну інформацію.

19/10/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все