Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Український фільм «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ», який 25-го жовтня за підтримки Держкіно виходить у прокат, буде доступний для показу людям з порушенням зору та слуху

Ініціатива громадської правозахисної організації «Fight for right» у межах проекту «Кіно,  доступне для незрячих людей» за підтримки Українського культурного фонду дістала абсолютно підтримку команди DZIDZIOFILM. 

На разі команда фільму запустила відповідні трейлери.

DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ. Офіційний трейлер фільму (2018) з тифлокоментарем:  https://youtu.be/ZLW1ndXstQ0

DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ. Офіційний трейлер фільму (2018) з субтитрами: https://youtu.be/VEEwwKyPg_k

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Держкіно надає фільму «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» інформаційну підтримку і фінансову допомогу на промоцію у прокаті. Я радий, що українська комедія буде доступною для людей з порушеннями зору та слуху, — це чудова соціальна ідея і я сподіваюся, вже зовсім скоро така практика буде закріплена на законодавчому рівні».

Автор ідеї та головний герой фільму «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» Михайло Хома прокоментував ініціативу: «Філософія мого нового фільму — чисте серце. Мені хочеться, щоб цей фільм побачили всі. Є люди, які не можуть бачити, не можуть чути, але вони відчувають. Серцем!».

 «Така ініціатива стала для команди DZIDZIOFILM дуже органічною. Це буде перший повнометражний фільм і перша українська комедія, доступна  для людей з порушеннями зору і слуху. У нас половина команди носить окуляри, тому відчуття спільності та підтримки людей з інвалідністю нам усім близьке. Ми не лише підтримуємо цей проект, знаковий для нас, але і продовжимо працювати у цьому напрямку» — розповіла директорка компанії та виконавчий продюсер фільму Діана Юраш.

Нагадуємо, що 23-го жовтня в кінотеатрі «Оскар», ТРЦ Gulliver,  відбудеться прес-показ та прес-конференція, присвячені виходу в прокат української романтичної комедії «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ».

 

Для подання заявки на акредитацію необхідно до 22 жовтня заповнити форму:https://goo.gl/forms/qf9z3iOYYER7bUqG2

Акредитація потребує обов'язкового підтвердження.

        

19/10/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все