Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм «Технічна перерва» представить Україну на міжнародному кінофестивалі в Хорватії

Короткометражний ігровий фільм «Технічна перерва», створений за підтримки Держкіно України, відкриє Міжнародний  кінофестиваль у Хорватії One Take Film Festival та візьме участь у міжнародному конкурсі.

У Хорватії стрічку представить виконавиця головної ролі Ніна Тараруєва.

Фестиваль був започаткований у 2003-му році, а його програма складається з фільмів, знятих одним кадром. One Take Film Festival проходитиме 19–21 жовтня в місті Загреб.

Автор сценарію та режисер-постановник фільму — Філіп Сотниченко, продюсери — Валерія Сочивець, Галина Криворчук, студія-виробник — «ВІАТЕЛ», дистрибутор — компанія «Сучасне Українське Кіно», фільм створено за 100 % підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Філіп Сотниченко — український кінорежисер, який закінчив Київський національний університет театру, кіно й телебачення імені І. Карпенка-Карого. Зняв фільми «Обійми», «Син», «Цвях», «Технічна перерва». Філіп представляв Україну на Міжнародному фестивалі короткометражного кіно в Клермон-Феррані (Франція), отримав «Золотого Дюка» на Міжнародному кінофестивалі в Одесі, а також багато інших нагород та номінацій.

Стрічка «Технічна перерва» вже здобула нагороди на фестивалі Tallinn Black Nights в Естонії у 2017-му році та дві нагороди на кінофестивалі MediaWave в Угорщині у 2018-му році. Також, фільм отримав головні призи в українському конкурсі на фестивалі WIZ-ART 2017 у Львові та на фестивалі «Кіношот» у Черкасах у 2018-му році. На фестивалі в Естонії журі нагородило фільм із формулюванням: «За сміливу і скандальну режисуру, стильну і змістовну одночасно, що діє на різних рівнях, у тому числі критики суспільства, гендерних ролей і сьогодення пострадянських країн, і застосовує новаторську операторську роботу, що розгортає фільм як емоційний ляпас».

Події фільму розгортаються під час технічної перерви в супермаркеті. Вагітна касирка встигає здійснити чергову крадіжку, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство і знову зайняти своє робоче місце.

Фільм «Технічна перерва» був знятий та представлений на міжнародних фестивалях з допомогою громадського об’єднання «СУК». До об’єднання здебільшого входять молоді українські кінодіячі, згуртовані спільним бажанням створювати та популяризувати українське незалежне кіно.

 

12/10/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все