Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Прем’єра українського фільму «Фокстер і Макс» відбудеться навесні 2019-го року

Український фантастичний фільм «Фокстер і Макс» — це персонажна  анімація режисера Анатолія Матешка, яка створюється за підтримки Держкіно України.

Продюсери стрічки розповіли: «У нашому фільмі є багато складних ефектів, пов’язаних з наноботами, складних Full CG сцен, а загальний обсяг графіки — понад 500 шотів. Вся ця кропітка робота робиться для того, аби фільм вийшов дійсно цікавим для глядача, з максимально якісною картинкою. Ми хочемо довести, що український кінематограф здатний не лише конкурувати з іноземними стрічками, а й бути для них взірцем».

Зйомки картини відбувалися влітку 20-го року, зараз картина перебуває на етапі постпродакшена.

«Високі стандарти Голлівуду вимагають від українського виробника дуже відповідального підходу до якості фільму. Перенесення дати релізу дасть нам можливість більш ретельно підготуватися до старту прокату в кінотеатрах, щоб український глядач із задоволенням дивився вітчизняне кіно», — поділився Роман Мартиненко, генеральний директор «Кінокомпанії ММД», яка займається дистрибуцією фільму «Фокстер і Макс».

«Фокстер і Макс» — фільм режисера Анатолія Матешка про пригоди хлопчика і пса-супергероя. За сюжетом, школяр Макс знаходить балончик з нанофарбами, і малює графіті собаки. Несподівано намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється на собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець і починає за ними полювати.

Головного героя, хлопчика Макса, грає юний актор Богдан Козій. Це перша його роль у повнометражному кіно. Фокстер — собака-супергерой нано-робот, а сьогодні ще й справжня зірка YouTube, перший український пес-влогер. Зовсім недавно був презентований проект Foxter Friendly Café, де Фокстер розповідає про київські заклади, куди можна приходити з собаками.

Також днями закінчився благодійний проект від фільму «Лапа Допомоги», завдяки якому зібрали грошову допомогу київському притулку Сіріус.

Виробництвом фільму «Фокстер і Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Над сценарієм працювали канадський сценарист Скотт Париз’єн і Анастасія Матешко.

10/10/2018

Події

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід відбудеться  29 листопада о 15:30 в приміщенні агентства «Укрінформ»

Фестиваль започатковано КП «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Департаменту  культури КМДА

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все