Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбулася прем'єра фільму «Бобот та Енергія Всесвіту»

Виробництво фільму «Бобот та Енергія Всесвіту» здійснювала студія mental dRrive studio за підтримки Держкіно України. У широкий прокат стрічка вийде вже 30-го серпня.

Напередодні виходу в прокат у столичному кінотеатрі «Сinema Сіty» відбулася гала-прем’єра фільму, яку відвідали творці фільму, Перший заступник Голови Держкіно Сергій Неретін, а також представники кіно та шоубізнесу.

Як зазначив Перший заступник Голови Держкіно Сергій Неретін: «Це фактично перший український фільм, у якому є така велика кількість комп’ютерної графіки, яку за якістю можна порівнювати з найкращими зразками голлівудського кіно. Це дуже знакова для України робота і ми раді, що вона отримала державну підтримку».

Під час прем’єри режисер фільму Максим Ксьонда поділився: «Я радий, що фільм викликав бурю емоцій у наших глядачів. Змусити глядача думати і переживати - це найважливіша роль кіно. Коли людина виходить із залу і ні про що не задумується - вона дарма витратила час. Створюючи Всесвіт Бобота, ми хотіли показати звичні для нас речі під іншим кутом. Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття - зовсім не машинами для сміття. Наш фільм - це новий Всесвіт, у який зможуть гратися наші діти».

За словами творців, фільм створений повністю в Україні, а 50% фільму займає комп’ютерна графіка.

За словами генерального продюсера Олексія Москаленка,реакція на фільм юних глядачів надихає: «Бо саме вони були нашими натхненниками і саме для них ми хотіли створити новий космічний світ, в який би вони далі бавилися. Наше майбутнє - це діти, про яких ми зняли фільм.  Я справді хочу, щоб український глядач знайшов у цьому фільмі глибші сенси, аніж їх видно на поверхні».

Нагадуємо, що команда фільму запустила соціальну ініціативу зі збору сміття #БоботПротиСміття, яку підтримали «Київміськвторресурси», «Україна без сміття» та мережа супермаркетів «Сільпо».

Лінк на трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=2CwBAWViAo4&t=11s

 

29/08/2018

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все