Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Києві відбулася національна прем’єра фільму «Брама»

З 26-го липня містичний трилер Володимира Тихого у широкому українському кінопрокаті. Стрічку показують у 96-ох кінотеатрах 41-го міста.

Фільм у традиціях українського магічного реалізму створений компанією «Директорія Кіно» за підтримки Держкіно України.

Картину представили автор п’єси і співавтор сценарію фільму Павло Ар’є, режисер фільму і співавтор сценарію Володимир Тихий, виконавиця головної ролі Ірма Вітовська, виконавиця ролі Славки – Віталіна Біблів, продюсери фільму Ігор Савиченко, Марко Супрун і Володимир Філіппов, а також запрошені на захід Міністр культури Євген Нищук та Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Міністр культури Євген Нищук подякував творцям картини за професійну роботу і зазначив: «Можливо, цей фільм мав би з’явитися значно раніше, ще на початку незалежності України. Але так сталося, що Павло Ар’є написав цю роботу переосмислено через покоління. Зараз історія Чорнобиля подається у міфічний спосіб, як велика легенда, і я впевнений, що ця стрічка матиме величезний успіх і в Україні, і закордоном».

Під час представлення фільму Голова Держкіно Пилип Іллєнко зауважив: «Сьогоднішній день важливий ще й тому, що це не просто прем’єра фільму «Брама», – цією стрічкою відкривається прем’єрний сезон українських фільмів другої половини 2018-го року. Ми пишаємося тим, що підтримали цю картину, яка, на мою думку, є однією із найкращих стрічок, створених за новітньої хвилі українського кіно».

Офіційним дистрибутором картини є «Кінокомпанія ММД». Генеральний директор компанії Роман Мартиненко розповів: «Наша компанія приділяє особливу увагу дистрибуції українських проектів. Ми використовуємо весь свій досвід, щоб фільми були показані якомога більшій глядацькій аудиторії. Фільм «Брама» знятий у рідкісному жанрі для українського кіно – це містичний трилер, у якому також унікально поєднані містика та гумор. Нам дуже приємно працювати з продюсерами цього проекту, також хочемо висловити особливу подяку Міністерству культури України та Державному агентству України з питань кіно за підтримку».

Нагадуємо, що фільм Володимира Тихого «Брама» став екранним втіленням найуспішнішої української п’єси останнього десятиріччя «На початку і наприкінці часів» Павла Ар’є.

Це розповідь про родину, яка мешкає в Чорнобильській зоні відчуження, неподалік від сумнозвісного Четвертого реактора. Головує в ній баба Пріся, яка «товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців». З нею живуть онук Вовчик і дочка Слава. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

27/07/2018

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все