Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Міжнародний фестиваль анімації LINOLEUM оголосив учасників Міжнародного та Національного конкурсів

З 6 по 9 вересня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM. Цьогоріч фестиваль пройде за підтримки Держкіно України.

 Глядачів чекає найкраща новітня анімація, фільми-призери найбільших світових анімаційних фестивалів та неймовірна кількість цікавих фільмів із дивовижними історіями.

LINOLEUM висвітлює розвиток новітніх стилів анімації та її поєднання з іншими видами мистецтва. Програма фестивалю охоплює всі техніки сучасної анімації та усі її жанри – від комедій до філософських притч.

До міжнародного конкурсу фестивалю надійшло понад 2500 заявок з 75 країн світу. Було відібрано 49 робіт з 27 країн. Найбільша кількість фільмів – з  Бельгії, Німеччини та Франції. Серед авторів міжнародного конкурсу є учасники відомих фестивалів: Annecy, Tribeca, Berlinale, Animafest Zagreb та інших.

Варто зазначити, що до Міжнародного конкурсу увійшли одразу дві роботи українських авторок. Фільм української художниці, ілюстраторки дитячих книжок Нати Метлух «Pura Vida» братиме участь від Естонії, а «Вниз» (Below) Ольги Макарчук – від Великобританії.

Українська програма фестивалю цього року побила рекорди за кількістю заявок – надійшло 76 фільмів. Відібрано 14 робіт, серед яких володар Ґран-прі фестивалю Відкрита Ніч «Причинна: Історія кохання», фільм лауреата Berlinale Степана Коваля «Лабіринт», нові роботи Сашка Даниленка, Микити Лиськова, Ганни Рибак та інших.

Цього року LINOLEUM представить спеціальну програму Ladies First – фільми, створені жінками про жінок, про їхні почуття, страхи, можливості та досягнення. Крім того, пройде дискусія на тему жінок-героїнь у сучасних анімаційних фільмах.

Окрім Міжнародного та Національного конкурсів, в рамках LINOLEUM відбудеться Конкурскомерційних фільмів.У цю категорію входять реклама, освітні фільми та відеокліпи. До участі приймалися роботи як закордонних, так і українських авторів.

Повний список учасників конкурсних програм можна переглянути за посиланням.

Переможців фестивалю визначатиме міжнародне професійне журі, до складу якого ввійшли:

-               Уло Пікков (режисер, продюсер і кінокритик, Естонія);

-               Мауро Карраро (кінорежисер, мультиплікатор, Італія);

-               Andrew AJ (засновник stop motion студії Happy Hippie Lab, Україна).

 У 2018 році LINOLEUM пройде в креативному просторі IZONE (м. Т. Шевченка). Організатор фестивалю – анімаційна студія Animagrad.

Головна мета LINOLEUM – висвітлити розвиток найсучасніших напрямків в мистецтві анімації в Україні та за кордоном і познайомити глядачів з можливостями художнього вираження, котрі відкриває та дозволяє анімація.

16 липня на порталі Concert.ua стартує попередній продаж квитків на фестиваль за вигідною ціною!

Фестиваль відбудеться за підтримки Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Державного агентства України з питань кіно.

12/07/2018

Події

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

17 листопада 19:00 на Новому каналі відбудеться телевізійна прем’єра створеного за підтримки Держкіно мультфільму «Викрадена принцеса»

Захід присвячений 1030-річчю Лубен і пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Засідання відбудеться 14 листопада о 16:00

Захід відбудеться 6-го листопада у столичному кінотеатрі Cinema Сіті

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все