Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Оголошуємо програму роботи Українського національного павільйону та показів українських фільмів на кіноринку 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю

Цього року одразу два українські фільми, які отримали підтримку Державного агентства України з питань кіно, потрапили до конкурсних програм Каннського міжнародного кінофестивалю.

9 травня о 16:00 другу за значимістю на фестивалі конкурсну програму «Особливий погляд» (Un Certain Regard) відкриє світова прем’єра фільму українського режисера Сергія Лозниці «Донбас». Фільм створювався у копродукції Німеччини, України, Нідерландів, Франції та Румунії і у грудні 2017 року був також профінансований фондом Eurimages. Українським партнером  фільму стала кінокомпанія Arthouse Traffic, продюсер – Денис Іванов. Варто згадати, що фільм Сергія Лозниці «Щастя моє» (виробництва України, Німеччини та Нідерландів) номінувався на «Золоту пальмову гілку» у 2010 році, а фільм «Лагідна» (копродукція кінокомпаній Франції, України, Німеччини, Литви, Латвії, Нідерландів і Росії) - в минулому році. Зазначимо, що цьогоріч головою журі програми «Особливий погляд» обрано актора Бенісіо дель Торо.

12 травня в рамках конкурсної програми Semaine de la Critique («Тиждень критики») відбудеться світова прем’єра українського повнометражного художнього фільму ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона «Жінка на війні» (Woman at war), що є копродукцією Франції, Ісландії та України. Українським партнером  фільму є українська компанія Solar Media Entertainment, продюсер – Сергій Лавренюк. Французьку сторону представляє компанія Slot Machine, ісландську –  компанії Köggull та  Vintage Pictures.

 

Програма роботи Українського національного павільйону запланована таким чином, щоб максимально широко представити потенціал української кіноіндустрії на такій знаній професійній платформі як Marché du Film. На Українському національному павільйоні, що відкриється 8 травня і працюватиме до 17 травня, традиційно буде представлена загальна інформація про учасників, стан і досягнення українського кіноринку, професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції із українськими партнерами. Будуть презентовані українські проекти, виробництво яких вже завершене і ті, які перебувають ще на стадії виробництва. Організатори павільйону сприятимуть проведенню зустрічей українських продюсерів з іноземними філммейкерами, відбірниками фестивалів, представниками фондів та кінокомісій, дистрибуторами.

Кіноринок відвідають десятки українських продюсерів, відбудуться ринкові покази українських фільмів, що потрапили до конкурсних програм. Також українська компанія «Креатів Бутік Філмз» організовує скрінінг ігрового повнометражного фільму Тоні Ноябрьової «Герой мого часу»(14 травня об 11:30).

У FILM.UA Group на Marche du Film буде відразу кілька новин для міжнародної аудиторії про ключові проекти у виробництві – «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» (повнометражний анімаційний фільм виробництва Animagrad і FILM.UA Group, 2020) та «Захар Беркут» (історична драма виробництва Kinorob, 2019). Про них прес-служба Групи заявить безпосередньо перед ринком. Делегація FILM.UA Group буде представлена на власному стенді J13 в Riviera, проте проекти і сервіси компанії також будуть представлені на Українському національному стенді.

Під час роботи українського павільйону відбудуться два коктейльні прийоми: 13 травня – від Одеського міжнародного кінофестивалю та 15 травня – від КМКФ «Молодість». Також, зважаючи на те, що важливим завданням участі у кіноринку є не тільки презентація та промоція кінематографічного потенціалу України, але й пошук нових можливостей для міжнародного співробітництва, 15 травня буде проведенийбізнес-ланч для іноземних продюсерівMeet Ukrainian Producers, організований Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Під час бізнес-ланчу, на який запрошені іноземні продюсери, до уваги партнерів будуть представлені різнопланові українські кінопроекти.

Заключним українським заходом на Каннському фестивалі стане вечірка для іноземних партнерів – учасників фестивалю, яка організована за підтримки Посольства України у Франції і відбудеться 16 травня.

Серед основних подій, що представлятимуть Україну на кінофорумі:

Дата та час

Подія

Місце проведення

8 – 17 травня

 

робота Українського національного павільйону

павільйон №102, Village International

9 травня 16:00

світова прем’єра фільму українського режисера Сергія Лозниці «Донбас» відкриє конкурсну програму Un Certain Regard

Un Certain Regard

10 травня 12:00

ринковий показ фільму «Донбас», реж. С. Лозниця

LERINS 3

12 травня 13:30

ринковий показ фільму «Донбас», реж. С. Лозниця

RIVIERA 2

12 травня

11:30

16:30

22:00

світова прем’єра фільму «Жінка на війні» в рамках Semaine de la Critique

Semaine de la Critique

13 травня

 

коктейльний прийом від Одеського міжнародного кінофестивалю

павільйон №102, Village International (тільки за запрошенням)

14 травня

коктейльний прийом від Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість"

павільйон №102, Village International (тільки за запрошенням)

 15 травня

13:00 - 15:00

бізнес-ланч для іноземних продюсерів Meet Ukrainian Producers 

(тільки за запрошенням)

16 травня

21:00 – 01:00

вечірка для іноземних партнерів – учасників фестивалю за підтримки Посольства України у Франції

(тільки за запрошенням)

17 травня 12:00

ринковий показ фільму «Донбас», реж. С. Лозниця

RIVIERA 1

(14 травня 11:30)

ринковий показ фільму «Герой мого часу», режисер Тоня Ноябрьова

RIVIERA 2

 

Нагадуємо, що 71-ий Каннський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 8 по 19 травня в м. Канни, Франція.

З 8 по 17 травня на кіноринку Marché du Film працюватиме Український національний павільйон, організований за підтримки Державного агентства України з питань кіно та спільними зусиллями представників української кіноіндустрії, а саме: Української Кіноасоціації, Асоціації кіноіндустрії України, КМКФ «Молодість» та Одеського міжнародного кінофестивалю.

Український національний павільйон №102 розташований у Village International.

Звертаємо вашу увагу, що українські продюсери мають змогу представити свої проекти, готові або у виробництві, в рамках роботи павільйону.

02/05/2018

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все