Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі»

25-го лютого»у Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі. Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Держкіно. З цієї події розпочався тур патріотичного документального кіно в зоні АТО.

Одеса. Сонячне, гостинне… та дуже непросте місто. Тут не так часто звучить українська мова (її знають, але мало користуються). Тут ще дивляться не тільки українські канали. Тут ще думають про можливість іншого результату революції. Але і в цьому місті є люди, які, незважаючи на політичні погляди рідних, не дивлячись на настрої оточення, мають сміливість «плисти проти течії». Історії одеситів, які стали героями фільму, гідні того, щоб їх почули.

Режисером фільму є Олександр Авшаров, продюсером – Олександр Дріз, операторами - Максим Савченко та Антон Борисюк. Сценарій написали Олександр Лірчук та Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

На перегляд української стрічки до кінотеатру «Перемога» були запрошені мешканці прифронтових міст, військовослужбовці місцевого гарнізону та волонтерських організацій.

У рамках мистецької зустрічі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уродженці Бахмута відомій українській сценаристці та кінорежисерці Ларисі Шепітько.

Надалі показ документального фільму «Одесити на Донбасі» планується  не лише у кінотеатрах великих міст і військових клубах, а й в розташуванні військових частин  на лінії зіткнення.

28/02/2018

Події

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід відбудеться  29 листопада о 15:30 в приміщенні агентства «Укрінформ»

Фестиваль започатковано КП «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Департаменту  культури КМДА

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все