Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі»

25-го лютого»у Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі. Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Держкіно. З цієї події розпочався тур патріотичного документального кіно в зоні АТО.

Одеса. Сонячне, гостинне… та дуже непросте місто. Тут не так часто звучить українська мова (її знають, але мало користуються). Тут ще дивляться не тільки українські канали. Тут ще думають про можливість іншого результату революції. Але і в цьому місті є люди, які, незважаючи на політичні погляди рідних, не дивлячись на настрої оточення, мають сміливість «плисти проти течії». Історії одеситів, які стали героями фільму, гідні того, щоб їх почули.

Режисером фільму є Олександр Авшаров, продюсером – Олександр Дріз, операторами - Максим Савченко та Антон Борисюк. Сценарій написали Олександр Лірчук та Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

На перегляд української стрічки до кінотеатру «Перемога» були запрошені мешканці прифронтових міст, військовослужбовці місцевого гарнізону та волонтерських організацій.

У рамках мистецької зустрічі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уродженці Бахмута відомій українській сценаристці та кінорежисерці Ларисі Шепітько.

Надалі показ документального фільму «Одесити на Донбасі» планується  не лише у кінотеатрах великих міст і військових клубах, а й в розташуванні військових частин  на лінії зіткнення.

28/02/2018

Події

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

У понеділок, 25 червня, об 11:00 в Довженко-Центрі відбудеться прес-конференція фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

Прощання з Іваном Драчем відбудеться 21-го червня 10:00 у Володимирському соборі в Києві. Відспівування розпочнеться о 10:30

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова, 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все