Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Створена за підтримки Держкіно військова драма «Іній» виходить у прокат

28-го лютого в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться урочиста прем’єра військової драми «Іній» відомого литовського режисера Шарунаса Бартаса.

Захід пройде за участі творців фільму: режисера Шарунаса Бартаса, акторів Мантаса Янчаускаса, Лії Макнавічуте та продюсерів Володимира Філіппова і Юрги Дікчув’єне, ГоловиДержкіно Пилипа Іллєнка та інших.

 

Програма заходу:

17:00 – прес-конференція за участі творців фільму (конференц-зал кінотеатру «Жовтень»)

18:30 – welcome-drink (фойє кінотеатру)

19:00 – показ фільму (зал «Гегемон»)

Іній / Frost

військова драма

Литва, Україна, Франція, Польща, 2017 / 120 хв.

Режисер: Шарунас Бартас («Три дні», «Свобода», «Спокій нам тільки сниться»)

В ролях: Мантас Янчяускас, Лія Макнавічуйте, Ванесса Параді, Анджей Хира

«ІНІЙ» – військова драма про події на сході України очима іноземного режисера. Молода литовська пара (Рокас та Інга) погоджується доставити гуманітарну допомогу з Литви в Україну. Під час подорожі обставини змінюються й вони змушені їхати все далі й далі на схід. Перетинаючи безкрайні снігові поля Донбасу, Рокас та Інга поволі проникають у життя звичайних людей, постраждалих від війни. Незважаючи на небезпеку, вони потрапляють на лінію фронту, саме тут починають розуміти цінність життя й наскільки вони близькі один одному.

Стрічка знята в копродукції України (за підтримки Держкіно), Литви, Франції і Польщі за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки фільму проходили безпосередньо біля лінії фронту за участі місцевого населення та реальних військових, що в той час перебували в зоні АТО. Усі персонажі, яких дорогою на схід України зустрічає головний герой, – не сценарно прописані ролі, а випадкові люди, реальні історії яких потрапили в канву фільму. У стрічці знялося двоє професійних акторів – польський актор Анджей Хира та відома французька акторка Ванесса Параді.

У 2017-му році фільм було відібрано для участі у програмі секції «Двотижневик режисерів»  на 70-му Каннському міжнародному кінофестивалі. Також «Іній» брав участь у міжнародній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Шарунас Бартас – культовий європейський митець, один із найславетніших литовських кінорежисерів. Його ім'я добре знають в Європі. Європейське визнання Бартаса почалося з його першого ігрового фільму «Три дні», який отримав відразу кілька призів на Берлінале. З того моменту фільми литовця постійно отримують  призи на паралельних фестивальних програмах: «Каннський особливий погляд», «Двотижневик режисерів» в Каннах, «Панорама»  Берлінале.

Захід відбудеться за підтримки: Посольства Литовської Республіки, Посольства Республіки Польща, Посольства Франції, Польського Інституту у Києві та Французького Інституту.

«Іній» виходить у широкий прокат 1-го березня.

 

З питань акредитації звертайтеся до:

Наталії Іванческул, PR-менеджерки кінотеатру «Жовтень»

E-mail: pr@zhovten.kiev.ua

26/02/2018

Події

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова, 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Показ фільму В’ячеслава Бігуна «Сильні духом» відбудеться 1 червня о 12:30 в кінотеатрі «Київ» (зал «Сінематека») 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все