Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У виробництві документальний фільм «Жовтий автобус» режисера Ірини Цілик

11-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Альбатрос Коммунікос Україна» контракт про надання проекту «Жовтий автобус»  державної фінансової підтримки 2 млн 728 тис. 163грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму.

Кінопроект повнометражного документального фільму «Жовтий автобус» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Ірина Цілик. Продюсує фільм Анна Капустіна.

Важко змінити долю нації, але можна допомогти одній людині стати на шлях позитивного мислення і обрання нових цінностей.

Режисер картини Ірина Цілик розповіла: «Темою нашої розповіді є буденність звичайної дитини в умовах війни. Ми не ставимо собі за мету налякати глядача руїнами і не збираємося маніпулювати дітьми. Ми хочемо віднайти для них шлях переможця, візуалізувати життя успішної творчої людини, навчивши долати як емоційні, так  і фізичні перешкоди на шляху до власної мети.

Творці фільму зазначили, що все почалося з того, що команда «Жовтого автобуса» на чолі з Ярославом Пілунським започаткувала нову систему навчання та допомоги дітям. Зйомки фільму триватимуть рік.

13/12/2017

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все