Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У виробництві документальний фільм «Жовтий автобус» режисера Ірини Цілик

11-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Альбатрос Коммунікос Україна» контракт про надання проекту «Жовтий автобус»  державної фінансової підтримки 2 млн 728 тис. 163грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму.

Кінопроект повнометражного документального фільму «Жовтий автобус» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Ірина Цілик. Продюсує фільм Анна Капустіна.

Важко змінити долю нації, але можна допомогти одній людині стати на шлях позитивного мислення і обрання нових цінностей.

Режисер картини Ірина Цілик розповіла: «Темою нашої розповіді є буденність звичайної дитини в умовах війни. Ми не ставимо собі за мету налякати глядача руїнами і не збираємося маніпулювати дітьми. Ми хочемо віднайти для них шлях переможця, візуалізувати життя успішної творчої людини, навчивши долати як емоційні, так  і фізичні перешкоди на шляху до власної мети.

Творці фільму зазначили, що все почалося з того, що команда «Жовтого автобуса» на чолі з Ярославом Пілунським започаткувала нову систему навчання та допомоги дітям. Зйомки фільму триватимуть рік.

13/12/2017

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все