Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українські компанії «Кінороб» та «ANIMAGRAD» відвідали American Film Market

American Film Market проходив з 1 по 8 листопада у Санта-Моніці.

FILM.UA Group була представлена власним стендом 650 в Loews Hotel. Окрім презентації на стенді, відбулися ринкові покази фільмів, підтриманих Держкіно: «Викраденої принцеси» та «Сторожової Застави».

За результатами показів, було погоджене рішення продажу прав на повнометражний анімаційний фільм «Викрадена принцеса» компанії Ledafilms, що на території Латинської Америки. Також було оголошено про продаж фільму у В'єтнам і Камбоджу та в Румунію. Крім того, на території Польщі та Ірану з’явилися нові дистрибутори. Раніше було обумовлено продаж прав на стрічку в Китай, Близький Схід і Північну Африку, Туреччину, Монголію, Південну Корею, Болгарію, Литву, Латвію, Естонію, Францію і у франкомовні  країни Європи та Африки. В Україні кінотеатральний реліз запланований на 7 березня 2018-го року.

«Сторожова Застава» також розширила свою географію — група FILM.UA оголосила про продаж прав на показ стрічки в Індії, Франції, Південній Кореї, Білорусі, Казахстані, Молдові та в Киргизькій Республіці. Наприкінці жовтня відбувся кінотеатральний реліз фільму в Білорусі, а від завтра «Сторожова Застава» — в кінотеатрах Казахстану. Раніше права на показ «Сторожової Застави» були попередньо продані в Японію, Італію та Іспанію.

В Україні кінотеатральний реліз «Сторожової Застави» відбувся 12 жовтня. За результатами чотирьох вік-ендів, бокс-офіс склав 18 233 889 грн. (261 995 проданих квитків). Прокат в Україні продовжується, дистрибутором фільму є компанія UFD, телевізійні права належать «Новому каналу».

08/11/2017

Події

Дедлайн подачі документів: 20 грудня 2017 року

Захід пройде З 27 листопада по 1 грудня 

19 і 20 листопада Івана Чаббак проведе у Києві дводенний практичний акторський воркшоп

Прощання відбуватиметься завтра в Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) з 11:00

Київська прем'єра фільму відбудеться 8 листопада в столичному кінотеатрі «Жовтень» 

Прес-показ відбудеться 7 листопада о 10:00 в кінотеатрі "Жовтень" 

Прес-конференція, присвячена прем'єрі документального фільму «Одесити на Донбасі», відбудеться 6 листопада о 15.00 в кінотеатрі «Планета кіно»

Прес-показ відбудеться 3-го листопада о 10:30 у кінотеатрі «Жовтень», зала «Класік»

2-го листопада команда Docudays UA за підтримки Держкіно привезе до Лейпцига нове видання Каталогу української документалістики

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все