Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українські компанії «Кінороб» та «ANIMAGRAD» відвідали American Film Market

American Film Market проходив з 1 по 8 листопада у Санта-Моніці.

FILM.UA Group була представлена власним стендом 650 в Loews Hotel. Окрім презентації на стенді, відбулися ринкові покази фільмів, підтриманих Держкіно: «Викраденої принцеси» та «Сторожової Застави».

За результатами показів, було погоджене рішення продажу прав на повнометражний анімаційний фільм «Викрадена принцеса» компанії Ledafilms, що на території Латинської Америки. Також було оголошено про продаж фільму у В'єтнам і Камбоджу та в Румунію. Крім того, на території Польщі та Ірану з’явилися нові дистрибутори. Раніше було обумовлено продаж прав на стрічку в Китай, Близький Схід і Північну Африку, Туреччину, Монголію, Південну Корею, Болгарію, Литву, Латвію, Естонію, Францію і у франкомовні  країни Європи та Африки. В Україні кінотеатральний реліз запланований на 7 березня 2018-го року.

«Сторожова Застава» також розширила свою географію — група FILM.UA оголосила про продаж прав на показ стрічки в Індії, Франції, Південній Кореї, Білорусі, Казахстані, Молдові та в Киргизькій Республіці. Наприкінці жовтня відбувся кінотеатральний реліз фільму в Білорусі, а від завтра «Сторожова Застава» — в кінотеатрах Казахстану. Раніше права на показ «Сторожової Застави» були попередньо продані в Японію, Італію та Іспанію.

В Україні кінотеатральний реліз «Сторожової Застави» відбувся 12 жовтня. За результатами чотирьох вік-ендів, бокс-офіс склав 18 233 889 грн. (261 995 проданих квитків). Прокат в Україні продовжується, дистрибутором фільму є компанія UFD, телевізійні права належать «Новому каналу».

08/11/2017

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

24-го лютого в місті Бережани на Тернопільщині розпочинаються зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту», що є приквелом фільму «Червоний»

24 та 26 лютого «Груднева казка, або Пригоди С.Миколая» запрошує журналістів на знімальний майданчик у Пирогово

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все