Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українські компанії «Кінороб» та «ANIMAGRAD» відвідали American Film Market

American Film Market проходив з 1 по 8 листопада у Санта-Моніці.

FILM.UA Group була представлена власним стендом 650 в Loews Hotel. Окрім презентації на стенді, відбулися ринкові покази фільмів, підтриманих Держкіно: «Викраденої принцеси» та «Сторожової Застави».

За результатами показів, було погоджене рішення продажу прав на повнометражний анімаційний фільм «Викрадена принцеса» компанії Ledafilms, що на території Латинської Америки. Також було оголошено про продаж фільму у В'єтнам і Камбоджу та в Румунію. Крім того, на території Польщі та Ірану з’явилися нові дистрибутори. Раніше було обумовлено продаж прав на стрічку в Китай, Близький Схід і Північну Африку, Туреччину, Монголію, Південну Корею, Болгарію, Литву, Латвію, Естонію, Францію і у франкомовні  країни Європи та Африки. В Україні кінотеатральний реліз запланований на 7 березня 2018-го року.

«Сторожова Застава» також розширила свою географію — група FILM.UA оголосила про продаж прав на показ стрічки в Індії, Франції, Південній Кореї, Білорусі, Казахстані, Молдові та в Киргизькій Республіці. Наприкінці жовтня відбувся кінотеатральний реліз фільму в Білорусі, а від завтра «Сторожова Застава» — в кінотеатрах Казахстану. Раніше права на показ «Сторожової Застави» були попередньо продані в Японію, Італію та Іспанію.

В Україні кінотеатральний реліз «Сторожової Застави» відбувся 12 жовтня. За результатами чотирьох вік-ендів, бокс-офіс склав 18 233 889 грн. (261 995 проданих квитків). Прокат в Україні продовжується, дистрибутором фільму є компанія UFD, телевізійні права належать «Новому каналу».

08/11/2017

Події

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова, 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Показ фільму В’ячеслава Бігуна «Сильні духом» відбудеться 1 червня о 12:30 в кінотеатрі «Київ» (зал «Сінематека») 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все