Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українське кіно на Міжнародному кінофестивалі у Коттбусі

Окрім участі у конкурсних програмах короткого і повного метру, українські фільми будуть представлені й в інших програмах Міжнародного кінофестивалю у Коттбусі.

Так, у програмі фільмів для дітей буде представлений створений за підтримки Держкіно повнометражний 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» режисера Манука Депояна. У цій ж секції  покажуть білорусько-українсько-російський фільм «Тимур і команда» (2014 р.) режисера Наталії Галузо.

У програму «Спектр», зосереджену на експериментальному кіно, відібрали стрічку Аліси Павловської «5 терапія» (2017 р.). В основі фільму лежить цикл автобіографічних новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця.

У цій програмі також покажуть «Арсенал» Олександра Довженка (1928 р.). та короткометражний документальний фільм Артема Антонченка «Олександр Довженко: Одеський світанок»(2014 р.).

У спеціальній програмі фестивалю також будуть представлені 8 короткометражних  стрічок, що входять до кіноальманаху «MyStreetFilms-Рубіж» про життя на Сході України: «Гострий біль» Валерія Пузіка; «Гірник» Марії Ворончук; «Я люблю тебе» Анни Насадюк; «Ма» Марії Стоянової; «Я і Маріуполь» Пьотра Армяновського; «Шум Всесвіту» Михайла Корольова; «Металурги» Євгена Нікіфорова та  «Світлоград» Аліни Якубенко.

До програми «Національні хіти» увійшов фільм Олексія Кирющенка «Слуга народу» (2016 р.).

Нагадуємо, що у конкурсній програмі повнометражних художніх фільмів будуть представлені українські фільми «Рівень чорного» Валентина Васяновича і словацько-українська «Межа» Петера Беб’яка, створена за підтримки Держкіно.

У конкурсній програмі короткометражних фільмів фестивалю представлені дві створені за підтримки Держкіно стрічки: «У полі» режисера Олександра Шкрабака та «Кров’янка» режисера Аркадія Непиталюка.

26/10/2017

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все