Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українське кіно на Міжнародному кінофестивалі у Коттбусі

Окрім участі у конкурсних програмах короткого і повного метру, українські фільми будуть представлені й в інших програмах Міжнародного кінофестивалю у Коттбусі.

Так, у програмі фільмів для дітей буде представлений створений за підтримки Держкіно повнометражний 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» режисера Манука Депояна. У цій ж секції  покажуть білорусько-українсько-російський фільм «Тимур і команда» (2014 р.) режисера Наталії Галузо.

У програму «Спектр», зосереджену на експериментальному кіно, відібрали стрічку Аліси Павловської «5 терапія» (2017 р.). В основі фільму лежить цикл автобіографічних новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця.

У цій програмі також покажуть «Арсенал» Олександра Довженка (1928 р.). та короткометражний документальний фільм Артема Антонченка «Олександр Довженко: Одеський світанок»(2014 р.).

У спеціальній програмі фестивалю також будуть представлені 8 короткометражних  стрічок, що входять до кіноальманаху «MyStreetFilms-Рубіж» про життя на Сході України: «Гострий біль» Валерія Пузіка; «Гірник» Марії Ворончук; «Я люблю тебе» Анни Насадюк; «Ма» Марії Стоянової; «Я і Маріуполь» Пьотра Армяновського; «Шум Всесвіту» Михайла Корольова; «Металурги» Євгена Нікіфорова та  «Світлоград» Аліни Якубенко.

До програми «Національні хіти» увійшов фільм Олексія Кирющенка «Слуга народу» (2016 р.).

Нагадуємо, що у конкурсній програмі повнометражних художніх фільмів будуть представлені українські фільми «Рівень чорного» Валентина Васяновича і словацько-українська «Межа» Петера Беб’яка, створена за підтримки Держкіно.

У конкурсній програмі короткометражних фільмів фестивалю представлені дві створені за підтримки Держкіно стрічки: «У полі» режисера Олександра Шкрабака та «Кров’янка» режисера Аркадія Непиталюка.

26/10/2017

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все