Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

12 жовтня у прокат вийшов фентезі-фільм Юрія Ковальова «Сторожова Застава»

12 жовтня у прокат вийде фентезі-фільм Юрія Ковальова «Сторожова Застава», створений за підтримки Держкіно України.

10 жовтня пройшли перші покази фільму. На кіностудії FILM.UA стрічку переглянули представники ЗМІ, які також побували на екскурсії локаціями зйомок.

11 жовтня стрічку побачили у Львові в кінотеатрі «Планета Кіно».

А 13 жовтня у столичному кінотеатрі Сінема Сіті пройде Богатирська прем’єра фільму за участі команди «Сторожової Застави» та першої леді України Марини Порошенко. Серед глядачів також будуть діти, якими опікуються благодійні організації.

Фільм створений за мотивами книги Володимира Рутківського компанією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Під час прем’єри відбулася історична подія — урочиста церемонія спецпогашення поштової марки, присвяченої «Сторожовій Заставі», яку вводить в обіг головна пошта країни «Укрпошта» саме з 10 жовтня.

У церемонії спецпогашення взяли участь Голова Держкіно Пилип Іллєнко, Генеральний директор ПАТ Укрпошта Ігор Смілянський, режисер фільму «Сторожова Застава» Юрій Ковальов і виконавець головної ролі Даниіл Каменський.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав усю команду фільму та особисто режисера Юрія Ковальова – з успішним повнометражним дебютом, і зауважив: «Жанр фентезі є одним із найпопулярніших у світі, тож повноцінна кіноіндустрія просто не може без нього існувати. Ми, Держкіно, дуже раді, що підтримали цей проект. У нього був довгий шлях до великого екрану, адже державне фінансування розпочалося лише через 2 роки після підписання контракту, але я сподіваюся, він сподобається глядачу. І не лише українському».

Продюсер Єгор Олесов про деталі створення «Сторожової Застави»: «Над фільмом працювала дуже крута команда з більш ніж 500 професіоналів! Ми спеціально збудували дерев’яну фортецю на студії FILM.UA і знімали ще майже на 10-ох локаціях, зокрема в Карпатах. Для акторів виготовили 160 костюмів, і приблизно стільки ж унікальних нам дістались із приватних колекцій. За допомогою комп’ютерної графіки ми створили потужного героя фільму — кам’яного монстра. На постпродакшн витратили більше року. Ми зробили фільм і для дорослих, і для дітей, тому в ньому немає жорстокості та крові. Дуже сподіваюсь, що фільм сподобається українському глядачеві. Найбільшою винагородою для всієї команди будуть повні зали. Запрошуємо всіх у кіно з 12-го жовтня!».

На прем’єрній вечірці Фагот, який зіграв роль вартового у «Сторожовій Заставі», виконав пісню, що увійшла до саундтреку фільму.

«Це був непростий шлях, — зізнався режисер фільму Юрій Ковальов, — який ми пройшли разом з нашою крутою командою. Дякую всім і кожному з цих людей. Дуже сподіваюсь, що фільм сподобається – для цього ми викладалися повністю. Приходьте всією родиною та подивіться, що з цього вийшло!».

Трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=eNLXAa9_YLg

11/10/2017

Події

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Перший захід, присвячений репертуарним новинкам лютого, відбудеться 2 лютого 2018 року, поч. о 13:15, в «Укрінформі» 

Захід пройде 30 січня 2018 року об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2, другий поверх)

Прес-конференція відбудеться 25 січня з 10:00 до 12:00 в кінотеатрі «Оскар»

Відбудуться покази музичих кіноперформансів «Турскиб» та «Хліб» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все