Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Завершено третій знімальний етап фільму Вацлава Маргоула «Пофарбоване Пташеня»

Попереду ще чотири знімальних етапи адаптації світового бестселера Єжи Косинського «Пофарбоване Пташеня». Починаючи з серпня, група працювала спочатку в лісі у горах Брді, перемістившись до фольклорного музею під відкритим небом Репора, а потім до району навколо села Коркіне поблизу дамби Слайп і, нарешті, до околиць Костянтинових Лазень, де до акторського складу, в який вже входить Удо Кір, долучився Стеллан Скарсгард.

«Я затвердив низку чеських і словацьких акторів. Мілан Шімачек взяв на себе роль власника постраждалого коня, Мартін Нахалка, який відмінно зіграв у мене сержанта Борні в «Тобруку», взяв на себе роль партизанського лідера, а Ірена Мачови була найбільш переконливою як єврейська жінка з дитиною. Всі вони чудово виконали свої ролі, я максимально задоволений», – сказав Вацлав Маргоул.

З боку України партнерами є кінокомпанія «Директорія Кіно», продюсер Ігор Савиченко. Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

З боку України ролі виконували Алла Соколова, Ніна Шухевич і Остап Дзядек.

Назву «Пофарбоване Пташеня» Косинський запозичив. Цей вислів бере свій початок від колись популярного звичаю – у сільської місцевості люди ловили птахів і фарбували пір'я в яскраві кольори. Після цього вони випускали пофарбованого птаха на волю. Проте інші птахи ніколи не приймали його назад. Він сприймався як ворог, чужинець у зграї, і його клювали до смерті. Головний герой в романі відчуває себе пофарбованим пташеням, він зустрічає страх, презирство і жорстокість завжди і всюди. Просто тому, що він інший. Головний герой роману – молодий хлопчик, по суті і є пофарбованим пташеням.

За сюжетом, намагаючись захистити свою дитину від геноциду, єврейська пара відправляє свого сина до родичів в сільській місцевості, десь у Східній Європі. Проте тітка хлопчика несподівано вмирає і дитина змушена відправитися у подорож диким і ворожим світом, що керується тільки місцевими правилами, забобонами і віруваннями. Коли закінчується війна, його боротьба за фізичне виживання замінюється іншою битвою, про яку він, може, навіть не уявляє – це боротьба з самим собою, боротьба за душу, майбутнє...

Вже йде підготовка четвертого етапу зйомки. Всі заплановані дні зйомок у листопаді знову зосереджуватимуться навколо міста Ческі-Крумлов. Зокрема, у сусідній армійській військовій частині і на околицях села Болетиць.

Нагадуємо, що кінопроект повнометражного ігрового фільму «Пофарбоване Пташеня», спільне виробництво якого здійснюють Україна і Чехія, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

07/09/2017

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

24-го лютого в місті Бережани на Тернопільщині розпочинаються зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту», що є приквелом фільму «Червоний»

24 та 26 лютого «Груднева казка, або Пригоди С.Миколая» запрошує журналістів на знімальний майданчик у Пирогово

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все