Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбудеться прес-показ та прес-конференція фільму «Ізі»

12 вересня (вівторок) в кінотеатрі «Сінема Сіті», ТРЦ Ocean Plaza, о 15:30 відбудеться прес-показ фільму, а о 18:00 розпочнеться прес-конференція, присвячена виходу стрічки в прокат.

Для акредитації заповніть, будь ласка, форму:

https://goo.gl/JGbm3M

14 вересня стрічка вийде в широкий український кінопрокат.

З допомогою дистрибуторської «Кінокомпанії ММD» стрічка вийде в 50 містах України на 120 копіях.

«Ізі» - це перша офіційна копродукція України з Італією на державному рівні – з українського боку вона фінансувалася Державним агентством України з питань кіно, а з італійського – Міністерством культури Італії. Ця копродукція також є першою для Мінкульту Італії, де воно не є мажоритарієм: 58% забезпечила українська сторона (з яких 20% – від Держкіно і 38% від виробничої компанії Fresh Production), а 42% – від італійської (крім Мінкульту Італії, фільм допоміг профінансувати регіональний аудіовізуальний фонд Фріулі-Венеція-Джулія). Виробництвом на території Італії займалися компанії Bartlebyfilm та Pilgrim Film.

Більша частина зйомок відбувалася на території України (під Львовом і Трускавцем, де бажання допомогти виявила Трускавецька кінокомісія). І лише десята частина зйомок пройшла в Італії.

Головну роль у фільмі виконав молодий італійський актор Нікола Ночелла, а одну з другорядних – легендарна акторка Барбара Буше. Помітну роль зіграв український актор Остап Ступка.

Фільм був офіційно відібраний до конкурсу одного з найбільших міжнародних кінофестивалів світу – в Локарно (Швейцарія), де Ночелла був нагороджений як «Найкращий актор» премією незалежних швейцарських критиків Boccalino d'Oro.

«Ізі» також відібрали на Бельгійський кінофестиваль в Остенді (старт з 11 вересня), і на Гельсінський міжнародний кінофестиваль (старт з 15 вересня).

А 31 серпня «Ізі» вже вийшов у широкий прокат Італії: місцевий дистрибутор, компанія Tucker Film, випустила стрічку в 34 містах, і провела рекламний тур, в якому брали участь і режисер Андреа Маньяні, і актор Нікола Ночелла. Так само рекламний тур фільму пройде і в Україні, а містами, де відбудуться прем’єри, стануть Запоріжжя, Дніпро, Київ, Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Трускавець і Чернівці.

Довідково: драматична комедія «Ізі» розповідає про колись вправного гонщика з іменем Ісідоро, що виграв 17 чемпіонатів на «Фомулі-3», тепер він став просто Ізі, мовчазним товстуном в депресії. Але життя підкидає йому можливість все змінити. Брат просить його допомогти зробити дивну річ: перевезти тіло загиблого у нього на виробництві українця до кордону, передати труну кому треба і – все. Змінитися герою вийде не просто і зовсім не легко. Але все, що не відбувається – на краще!

06/09/2017

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Перший захід, присвячений репертуарним новинкам лютого, відбудеться 2 лютого 2018 року, поч. о 13:15, в «Укрінформі» 

Захід пройде 30 січня 2018 року об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2, другий поверх)

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все